Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum

Go down 
+6
Doom
thecrow
kunta hinta
Ninboy
Godlike
Mega ninja
10 posters
AutorWiadomość
Mega ninja
Nukenin
Nukenin



Liczba postów : 713
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyNie Sie 14, 2011 2:30 pm

Witajcie!

Pewnie wielu mnie zna, ale pomyślałem, że warto się przywitać. Jestem graczem na serwerze classic oraz szefem gildii TURKS POWER która chętnie przyjmuje nowych graczy.

Rzadko zabijam ludzi. Jeśli mi się zdarzy to ich za to przepraszam. Często staję w obronie innych. Bardzo chciałbym zostać tutorem lub moderatorem w najbliższej przyszłości. Będę dążył do tego celu i jeśli mi się uda to będę wykonywał swoje obowiązki. Jeśli chcecie się o mnie dowiedzieć czegoś ciekawego to piszcie w tym temacie ;p
Powrót do góry Go down
Godlike
Chunnin
Chunnin
Godlike


Liczba postów : 154
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyNie Sie 14, 2011 2:31 pm

Hello, skoro taki chętny do pomocy to broń słabszych przed Shikusiem ^^ [ Nie lada wyzwanie :d.. ]
Powrót do góry Go down
Mega ninja
Nukenin
Nukenin



Liczba postów : 713
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyNie Sie 14, 2011 2:38 pm

Robię co moge...

Już udzielałem się aktywnie w trzech tematach z prośbą op bana dla niego Wink
Jednak staram się z nim nie bić bo jak mnie złapie gdy mnie nie ma przy kompie (na przykład na skillach) to będzie moja pewna śmierć a nie lubię tracić levela.
I bardziej go unikam niż szukam ;p
Powrót do góry Go down
Godlike
Chunnin
Chunnin
Godlike


Liczba postów : 154
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyNie Sie 14, 2011 2:40 pm

Ikskoks napisał:
Jednak staram się z nim nie bić bo jak mnie złapie gdy mnie nie ma przy kompie (na przykład na skillach) to będzie moja pewna śmierć a nie lubię tracić levela.
I bardziej go unikam niż szukam ;p

True, ja też Very Happy
Powrót do góry Go down
Ninboy
Nukenin
Nukenin
Ninboy


Liczba postów : 895
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyPon Sie 15, 2011 3:04 am

A ja szukam nie uciekam ;d
Powrót do góry Go down
Godlike
Chunnin
Chunnin
Godlike


Liczba postów : 154
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyPon Sie 15, 2011 3:15 am

Medyk napisał:
A ja szukam nie uciekam ;d


kox :d..
Powrót do góry Go down
Mega ninja
Nukenin
Nukenin



Liczba postów : 713
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyPon Sie 15, 2011 4:02 am

No jakbym miał najwyższy level na serwie to też bym tak robił ;p
Powrót do góry Go down
kunta hinta
Gennin
Gennin
kunta hinta


Liczba postów : 51
Join date : 13/08/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyWto Sie 16, 2011 11:32 am

ikskoks napisał:
No jakbym miał najwyższy level na serwie to też bym tak robił ;p


Nie mam najwyszeko level'a a z checial go zabijam a nie boje sie ze padne na afk lub skill bo lvl jest poto zeby go odrobic
Powrót do góry Go down
https://ntsw.forumpl.net/t217-poradnik-o-nabijaniu-lvl-i-wiele-wi
thecrow
Gennin
Gennin
thecrow


Liczba postów : 95
Join date : 06/08/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyWto Sie 16, 2011 12:30 pm

siemka
Powrót do góry Go down
Mega ninja
Nukenin
Nukenin



Liczba postów : 713
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyWto Sie 16, 2011 12:46 pm

Teraz jak już jest strefa non-pvp na trainach to się nie boję, że padne ;p
Powrót do góry Go down
Doom
Chunnin
Chunnin
Doom


Liczba postów : 224
Join date : 15/07/2011
Age : 112
Skąd : Kaczory

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptySro Sie 17, 2011 5:40 am

Kuntahinta sie nie boi , bo juz nawykl do padania.
Powrót do góry Go down
Paczkojad
Chunnin
Chunnin
Paczkojad


Liczba postów : 162
Join date : 18/08/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyCzw Sie 18, 2011 5:10 pm

Siemka siema my to sie znamy z reala ale wypada też się w komputerze przywitać Very Happy
Powrót do góry Go down
srasuke
Gennin
Gennin
srasuke


Liczba postów : 143
Join date : 01/06/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyPią Sie 19, 2011 7:42 am

obrona przed shikusem dobre .
na poczatku spamicie ze trzeba zabic shikusa,ban dla shikusa itp. pozniej go przepraszacie a teraz bierzecie go do team
zalosni jestescie
Powrót do góry Go down
Mega ninja
Nukenin
Nukenin



Liczba postów : 713
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyPią Sie 19, 2011 7:49 am

Wiesz... Powinien być już na początku zbanowany na całe życie. Wtedy by nie było przepraszania.

ale skoro już sobie gra to po co się kłócić? nawet ostatnio trochę mu współczuję bo stracił 30 leveli Wink
Powrót do góry Go down
thecrow
Gennin
Gennin
thecrow


Liczba postów : 95
Join date : 06/08/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyPią Sie 19, 2011 10:10 am

ikskoks napisał:
Wiesz... Powinien być już na początku zbanowany na całe życie. Wtedy by nie było przepraszania.

ale skoro już sobie gra to po co się kłócić? nawet ostatnio trochę mu współczuję bo stracił 30 leveli Wink
to nie temat do tego , nie dziwię się dlaczego masz 552 posty
Powrót do góry Go down
Mega ninja
Nukenin
Nukenin



Liczba postów : 713
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyPią Sie 19, 2011 10:31 am

1. To srasuke zaczął
2. Jak ktoś mi coś zarzuca to wypadałoby się obronić ;p

Poza tym to jest mój temat ;p
Powrót do góry Go down
Problem
Chunnin
Chunnin
Problem


Liczba postów : 154
Join date : 29/07/2011
Age : 26
Skąd : szczecin

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptySob Sie 20, 2011 9:34 am

Nabija tyle postów w offtopicu jak każdy ;D
Ale za co się tera mamy pluć do Shikusa jak bug z pz zlikwidowany i na trainach jest pz Very Happy
Powrót do góry Go down
Mega ninja
Nukenin
Nukenin



Liczba postów : 713
Join date : 15/07/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptySob Sie 20, 2011 9:44 am

W sumie... Shikus stracił swoją moc i wszyscy go biją.
Powrót do góry Go down
Paruffka
Academy Student
Academy Student
Paruffka


Liczba postów : 2
Join date : 17/09/2011

Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum EmptyNie Wrz 18, 2011 3:05 am

Gratuluje Tutora Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum   Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum Empty

Powrót do góry Go down
 
Mega Ninja serdecznie wita wszystkich na forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sezon 5 Wita , wita.... (LOL)
» Wita was Doom.
» Drax Was wita ! :)
» Giness Pozdrawia i wita

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Hello!-
Skocz do: