Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Góffienka winiacza :c

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Winiocz
Gennin
Gennin
Winiocz


Liczba postów : 54
Join date : 11/12/2012

Góffienka winiacza :c Empty
PisanieTemat: Góffienka winiacza :c   Góffienka winiacza :c EmptyNie Wrz 22, 2013 3:16 pm

a tak se postanowiłem zrobić pare grafik 4fun parego dnia i dałem se temat ,,7 mistrzów miecza"
(oczywiście moje piękne góffienka są robione amatorsko więc jak będziecie oceniać to wezcie to pod uwage Very Happy)

Góffienka winiacza :c Rzyt

Na początek wezmy sobie Chojuro :)Został on wybrany jako eskorta Mizukage na zjazd Kage, a oto jego miecz Hiramekarei:
Góffienka winiacza :c Vfbl



Góffienka winiacza :c Nxza



Drógi ,,miszcz" miecza Zabuza. Stoczył on walke z kakashim w 1 edycji naruto, a jego miecz zwie sie Kubikiribacho:
Góffienka winiacza :c 9qdl



Góffienka winiacza :c 5b64



Ameyuri Ringo pochodził z kirikagure i tylko tyle o nim wiemy jak narazie, jego miecze poprostu nazywały się ,,Kiba" czyli po polsku kły, ale niewiem czy to jest dokładna nazwa:
Góffienka winiacza :c T0pq


( te 2 miecze dla mnie ssą pod względem wykonania więc je poprawie ^^)

=====================================================================
BONUS

Góffienka winiacza :c 6lm1



Postanowiłem także zrobić miecz Maadary zwany ,,Gunbai" czyli po polsku "wachlarz rozwiązania armii" ( co dziwne wyczytałem w internetach takie coś: Obecnie jest on używany przez sędziów w zawodowych meczach sumo)
Góffienka winiacza :c C123


=====================================================================
Oczywiście to nie wszystkie miecze :)zamierzam je ciągle dodawać ^^






( wszystkie zdjęcia twarzy bochaterów są wzięte z pl.naruto.wikia.com )
Powrót do góry Go down
http://www.star.homo.com
Inviinity <3.
Nukenin
Nukenin
Inviinity <3.


Liczba postów : 1402
Join date : 28/06/2013

Góffienka winiacza :c Empty
PisanieTemat: Re: Góffienka winiacza :c   Góffienka winiacza :c EmptyNie Wrz 22, 2013 10:23 pm

Jak na pierwszy raz to obleci xddd
Powrót do góry Go down
 
Góffienka winiacza :c
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: PixelArt-
Skocz do: