Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 O kim mowa?

Go down 
+4
Meskosc to ja
Predator
Senjutsu Master
EmeIth
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Tak to ja
Jounin
Jounin



Liczba postów : 458
Join date : 29/09/2013

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptySro Cze 25, 2014 12:51 pm

Meskosc to ja napisał:
panie R. Gorka. nie wychodzi mi cwaniakowanie bo ja nie znize sie do twojego poziomu zeby kozaczyc w internecie. tymbardziej ze sadzac po moim avatarze masz max 25 w bicu wiec nie dziwie ci sie ze cwaniaczysz w necie bo w realu kazdy by ci wpierdolil i na tym by sie skonczylo. zanim zaczniesz kontre swoim niby madrym jezykiem poinformuje cie o czyms. nie zamierzam brac w tym udzialu wiec za wczasu nie zasmiecaj w koncu tego postu. bye

Chociaz panie sie do mnie gowniarz zwraca, robi postepy. Chwalisz sie, ze znasz moje imie i nazwisko? Zajebisty jestes, tylko jak juz pisalem wyzej, sporo osob mnie znalo wiec nie rozumiem twojego szczeniackiego zchowania. Chciales zablysnac- nie wyszlo.
Powrót do góry Go down
tymbarkoholik
Jounin
Jounin
tymbarkoholik


Liczba postów : 330
Join date : 27/09/2013
Skąd : zzz debicy

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptyCzw Cze 26, 2014 1:16 am

Ethernal napisał:
Meskosc to ja napisał:
i jeszcze cwaniaczyszja pierdole co za desperat. pokaz mi gdzie cwaniakuje panie meski. i jesli ktos chodzacy w rurkach to pedal to brawa dla ciebie. wiesz pedalow jest zaledwie kilka % a rurki nosi prawie polowa spoleczenstwa wiec jebany desperacie masz zjebane poglady tyle w temacie. i niepiszna takie tematy w tym poscie bo swoim placzem tylko go zasmiecasz. nara

Placzem? A powiedz mi gdzie tu palcz widzisz? Nazywanie Ciebie cipa bez jaj to placz? Dla mnie bardziej podchodzi to pod prowokacje. I tak, dla mnie typ noszacy rurki to pedzio i tyle. Bo nosic spodnie ciasniejsze od dziewczyny i upchnac tam jeszcze jaja, to jest talent. Chyba, ze w dupsko go sobie ladujecie, nie wiem, nie nosze rurek. Poglady mam takie,a  nie inne, bol masz do tego? problem? PLACZ? I rozumiem, ze bronisz pedziow w rurkach tak, bo sam je nosisz? Or what? Lubisz dobrze wyeksponowane meskie tylki?

Czekam na kolejny post z odpowiedzia "placz" "desperat", pedalski anonimie Smile

Rozjebalo mnie poczatek xD
Powrót do góry Go down
EmeIth
Chunnin
Chunnin
EmeIth


Liczba postów : 297
Join date : 27/01/2014
Age : 25

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptyCzw Cze 26, 2014 4:21 am

Demon CreV napisał:
EmeIth napisał:
Ey chlopaki zalozcie sobie osobny post zeby sie klocic. Choc musze tutaj racje temu anonimowi przyznac ;o


Musisz przyznac racje w tym ze tez nosisz rurki i lubisz w dupe? Jestescie tak zdaunieni ze jak czytam wasze posty to potem ledwo zyje, tak daleko siega wasza glupota. Ae zeby nie byc goloslownym, podsumowujac:

Jezeli slodka udostepnia czyjes zdjecia w grze a wy nie widzice w tym nic zlego, a jezeli ethernal w odpowiedzi na wasza dziecinade pobawil sie w ps a u was sie wtedy odpalil puacz mode bo wasz dupodawca zostal obrazony, i mowicie ze ethernal jest dojebany to gz dla was, a do Ciebie anonimku (najwieksze skurwysynstwo, bo jezeli boisz sie podac swojego nicku to brawa dla Ciebie ; )) pokaz swoja morde. Choc stawiam 70% ze to caster, gdyz tylko on ma takie zjebane pomysly zeby wstawiac cudze zdjecia na swoje konto.

A ty Emelth.. glupie dziecko (pod wzgledem myslenia, nwm czy to twoj prawdziwy wiek, choc stawiam ze tak) idz blyszczec swoimi zalosnymi odp gdzies indziej, bo gowno wiesz o co chodzi.
Oj chlopcze zalosny jak reszta lamusow z ntsw. Jesli potrafisz czytac ze zrozumiem i umiesz czytac z kontekstu, powinienes zrozumiec ze chodzi mi o to aby nie spamowali tutaj o jakichs jebanych sprawach. Jesli uwazasz ze slodka to ktos dla mnie, to nie. To jest kolejny laps Twojego pokroju, ktory ma sie za bog wie co a i tak jest gownem. Wiec podsumowujac, twoje rozwazania sa bledne i jesli myslisz ze sie popiszesz przed znajomymi z Twojego zycia "NTSW" to jestes w bledzie.
Edit: A co tego ze nikt nie potrafi mnie zrozumiec. Mylisz sie, gdyz nigdy nie pisze dlugich postow. Natomiast twoj poziom inteligencji nie dorownuje memu i taka jest w tym prawda chlopcze. Idz na dbfz i poplacz tam.
Powrót do góry Go down
Demon CreV
Chunnin
Chunnin



Liczba postów : 165
Join date : 14/03/2013

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptyCzw Cze 26, 2014 7:25 am

Mowi do mnie typ "Twojego zycia ntsw", chlopie to nie ja zaczynam gry na forum ntsw. Jak widac w realu jestes rudy i nikt Cie nie lubi jak musisz szukac zabaw na necie. Nie nie placze, wiesz co to placz? Ja jestem pokroju slodkiej tak? Ty za to jestes pokroju wrobla i to ty sie uwazasz za kogos na ntsw, a jestes gownem gorszym od kosy.

Nie musisz pisac dlugich postow, ty nie umiesz napisac ze zrozumieniem 3 zdan, mam chyba jeszcze nawet archiwum z rozmow na skyp'e, jak znajde to wstawie Ci jaka kazdy mial z Ciebie polewe.

Hmmm ty i poziom inteligencji... dobree pierdolnalem i jeszcze nie wstalem.

Btw. Patrzac na twoja wiadomosc zauwazylem, ze starales sie pisac, tak zeby bylo zrozumiale.. lecz.... jezeli juz stawiasz te przecinki to pamietaj ze przed "ze" sie stawia ; (. Stawiales wszedzie tylko nie przed "ze" wiec mi nie mow o poziomie inteligencji, bo jak widac probujesz zablysnac ale Ci to nie wychodzi


Ostatnio zmieniony przez Demon CreV dnia Czw Cze 26, 2014 8:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Meskosc to ja
Academy Student
Academy Student
Meskosc to ja


Liczba postów : 32
Join date : 22/06/2014

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptyCzw Cze 26, 2014 8:09 am

ty demon zamknij morde bo przed WIEC tez sie stawia przecinek jebany glabie
Powrót do góry Go down
Demon CreV
Chunnin
Chunnin



Liczba postów : 165
Join date : 14/03/2013

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptyCzw Cze 26, 2014 8:14 am

Meskosc to ja napisał:
ty demon zamknij morde bo przed WIEC tez sie stawia przecinek jebany glabie


Boze... znow ten jebany anonim.

Dobrze ja nie postawilem 1 przecinka a on ilu ; ).

Wrozbita Maciej:
Hmmmmm... wyczuwam lizanie dupy.
Powrót do góry Go down
Meskosc to ja
Academy Student
Academy Student
Meskosc to ja


Liczba postów : 32
Join date : 22/06/2014

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptyCzw Cze 26, 2014 10:25 am

jak ja tego piona znam tylko z forum Smile
Powrót do góry Go down
tymbarkoholik
Jounin
Jounin
tymbarkoholik


Liczba postów : 330
Join date : 27/09/2013
Skąd : zzz debicy

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptyPią Cze 27, 2014 8:25 am

Meskosc to ja napisał:
ty demon zamknij morde bo przed WIEC tez sie stawia przecinek jebany glabie

Wez ty pedale wypierdalaj z tego forum chuj wie skad sie urwales
Powrót do góry Go down
Meskosc to ja
Academy Student
Academy Student
Meskosc to ja


Liczba postów : 32
Join date : 22/06/2014

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptyPią Cze 27, 2014 9:37 am

milcz tam randomie
Powrót do góry Go down
Awesome AW
Nukenin
Nukenin
Awesome AW


Liczba postów : 964
Join date : 27/06/2014

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptySob Cze 28, 2014 9:00 am

nie reagujcie na Niego ; )

a ten 'ktoś' to Gon Freecss z anime Hunter x Hunter.

hmm moja kolej?

- jest ruda <3
- posiada zdolności leczące
- nie raz swoimi zdolnościami leczącymi uratowała życie również rudemu/pomarańczowemu głównemu bohaterowi
- Jej imię składa się z 5 liter.
Powrót do góry Go down
Meskosc to ja
Academy Student
Academy Student
Meskosc to ja


Liczba postów : 32
Join date : 22/06/2014

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptySob Cze 28, 2014 9:26 am

jakie kurwa z was ponuraki idzcie w pyry
Powrót do góry Go down
EmeIth
Chunnin
Chunnin
EmeIth


Liczba postów : 297
Join date : 27/01/2014
Age : 25

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptySro Lip 02, 2014 7:19 am

Demon CreV napisał:
Mowi do mnie typ "Twojego zycia ntsw", chlopie to nie ja zaczynam gry na forum ntsw. Jak widac w realu jestes rudy i nikt Cie nie lubi jak musisz szukac zabaw na necie. Nie nie placze, wiesz co to placz? Ja jestem pokroju slodkiej tak? Ty za to jestes pokroju wrobla i to ty sie uwazasz za kogos na ntsw, a jestes gownem gorszym od kosy.

Nie musisz pisac dlugich postow, ty nie umiesz napisac ze zrozumieniem 3 zdan, mam chyba jeszcze nawet archiwum z rozmow na skyp'e, jak znajde to wstawie Ci jaka kazdy mial z Ciebie polewe.

Hmmm ty i poziom inteligencji... dobree pierdolnalem i jeszcze nie wstalem.

Btw. Patrzac na twoja wiadomosc zauwazylem, ze starales sie pisac, tak zeby bylo zrozumiale.. lecz.... jezeli juz stawiasz te przecinki to pamietaj ze przed "ze" sie stawia ; (. Stawiales wszedzie tylko nie przed "ze" wiec mi nie mow o poziomie inteligencji, bo jak widac probujesz zablysnac ale Ci to nie wychodzi
Kotku. Nigdy z toba nie gadalem, czy tez pisalem na skype. Po 2 przecinki stawiam po to aby latwiej bylo zrozumiec zdanie. Stawianie przez "ze" na forum nie ma sensu, gdyz zdanie mozna latwo zrozumiec. Mam sie za kogos na ntsw? Ostatnio gralem na tamtej edycji :c. A polowe to predzej z cebie maja, gdyz wpierdalasz sie w tematy nie dotyczace ciebie :c. Wiec idz poplakac, najlepiej sie potnij i sobie ulzysz.

Edit:
Awesome AW napisał:
nie reagujcie na Niego ; )

a ten 'ktoś' to Gon Freecss z anime Hunter x Hunter.

hmm moja kolej?

- jest ruda <3
- posiada zdolności leczące
- nie raz swoimi zdolnościami leczącymi uratowała życie również rudemu/pomarańczowemu głównemu bohaterowi
- Jej imię składa się z 5 liter.
Inoue :3
Powrót do góry Go down
Demon CreV
Chunnin
Chunnin



Liczba postów : 165
Join date : 14/03/2013

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptySro Lip 02, 2014 7:27 am

Glupota ludzka nie zna graniv, a zwlaszcza tego idioty wyzej. Tyle w temacie. I skoncz pisac te glupie posty, ja juz dawno skonczylem. Jak widac, nie wytrzymasz jak nie napiszesz czegos glupiego ;3.

Powrót do góry Go down
EmeIth
Chunnin
Chunnin
EmeIth


Liczba postów : 297
Join date : 27/01/2014
Age : 25

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptySro Lip 02, 2014 7:37 am

Oczywiscie ze nie wytrzymam. W szczegolnosci, gdy leje na twoja osobe i gardze toba. Wiesz prawde mowiac na takie osoby jak ty nie powinno sie zwracac szczegolnej uwagi. Prawde mowiac szkoda mojego czasu na odpisywanie tobie. I w sumie nie mam zamiaru juz bo szczerze mi sie nie chce, a no tak, i ja posiadam zycie. : c
Powrót do góry Go down
Awesome AW
Nukenin
Nukenin
Awesome AW


Liczba postów : 964
Join date : 27/06/2014

O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 EmptySro Lip 02, 2014 7:38 am

gz Emelth Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





O kim mowa? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: O kim mowa?   O kim mowa? - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
O kim mowa?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Gry-
Skocz do: