IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

LoL xDDDD Zwała

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
The Shu
Gennin
Gennin

Liczba postów : 105

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Pon Maj 18, 2015 12:59 pm

Awesome AW napisał:
nie chwal dnia przed zachodem Benio Smile jak na razie to Twój serwer to same kopie, nic szczególnego tam nie ma. Mocnym usprawiedliwieniem jest to, że ten serwer ma 2-3 tygodnie, także działaj Wink
Kopia aktualnie nie ma zbyt oryginalnych pomysłów co do ots'a bo większość została zużyta ale typu grafiki niestety nie posiadam grafika a sam nie się nie wyrobie ze skryptami + grafiki a moje grafiki też nie są tak idealne żeby je wprowadzać bym musiał się douczyć no ale nic jak na razie serwer jest w miare grywalny i cały czas updejtowany codziennie następuje jakaś poprawa buga lub dodanie czegoś nowego Wink.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Shu
Gennin
Gennin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Pon Maj 18, 2015 1:00 pm

EmeIth napisał:
The Shu napisał:
[Kage] Erexo napisał:
znaczenie `prywatność` jest wciąż takie same, jedna ze stron się do niego zrzekła i odtajniła prywatną konwersację co pokazała pisząc do mnie ze skargą, iż jest nagabywane treściami które niekoniecznie chciałaby zobaczyć, w tym wypadku jako administrator zareagowałem. Shu, po raz kolejny życzę Ci byś miał okazję doświadczyć jak to jest administrować nad grupką wiecznie niezadowolonych chłopczyków którzy mimo jadu który wypluwają na Twój serwer, i tak go nie opuszczą gdyż nie mają co zrobić ze swoim życiem, życzę Ci tego z całego serca. Jeszcze raz powtórzę, jesteście bezczelni.

Brawo właśnie pokazałeś swoje podejście do graczy przepraszam do ludzi którzy ci płacą za to co robisz i nie broń się argumentem, że dotacja jest dobrowolna...
Do tego jestesmy bezczelni piszac prawde.
xDD przecież jesteś tylko "niezadowolonym chłopczykiem" ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

Liczba postów : 471

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Pon Maj 18, 2015 1:07 pm

Po tych słowach nawet nie wejdę na battla odpalić bota na trainy (mimo nadchodzącego update pierdole to). Brak szacunku ze strony graczy? Administrator wypowiadający się w ten sposób o ludziach, bez których nie było by "tego" wszystkiego jest najlepszy przykład szacunku w stosunku co do innej osoby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
[Kage] Erexo
Kage
Kage

Liczba postów : 844

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Pon Maj 18, 2015 2:04 pm

The Shu napisał:
Brawo właśnie pokazałeś swoje podejście do graczy przepraszam do ludzi którzy ci płacą za to co robisz i nie broń się argumentem, że dotacja jest dobrowolna...
Oh, przepraszam lecz nie wychwyciliście przekazu, pozwólcie że zredefiniuję, otóż `grupka wiecznie niezadowolonych chłopczyków` to nie kto inny jak Wy, drogi Shu, Awe, EmeIth oraz Ci wszyscy którzy mają podobną do Was opinię na temat NTSW, a mimo to usilnie będą się go trzymać. Otóż ja bardzo szanuję swoich graczy, bez nich serwer upadłby już ~3 edycje temu, ale właśnie dla moich graczy non stop podnosiłem NTSW z bagna do którego spychały go przypadki losowe. To właśnie dla tych graczy którzy potrafią się cieszyć grą i doceniać moje wysiłki NTSW nadal działa. Drogi Shu, jesteś dla mnie nic nie wart, zatem nie mam nawet zamiaru bronić się jakimikolwiek argumentami, gdyż stuprocentowo wiesz lepiej, szkoda mi na Ciebie czasu, więc po raz kolejny proszę o opuszczenie świata NTSW.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ntsw.otos.pl
Kaizoku ou ni ore wa naru
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 225

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Pon Maj 18, 2015 2:15 pm

Zrobiło się przez chwile groźnie, ale wybrnął, nie powiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vebonn
Jounin
Jounin

Liczba postów : 442

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Pon Maj 18, 2015 3:10 pm

Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

Liczba postów : 964

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Pon Maj 18, 2015 11:16 pm

ze niby ja mimo wszystko gram na ntsw?xd od 2-3 dni nie zalogowalem sie na NTSW, a wczesniej to chyba 4-5 dni postawilem bota na skille i caly dzien sobie skillowal, bo na expa nie ma co isc, wiec co do mnie to sie chyba pomyliles. Fakt, NTSW ma to 'cos' , ale tylko przez pierwszy miesiac..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
[Kage] Erexo
Kage
Kage

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 4:10 am

Otóż nie drogi Awesome, nie napisałem iż grasz na NTSW, tylko, cytuję: "a mimo to usilnie będą się go trzymać". Otóż pomimo tego że nie grasz, i tak wchodzisz na to forum tylko po to by wyrazić swoje głębokie niezadowolenie z gry, w którą nie grasz. Zatem moja prośba, któraś z kolei, opuść świat NTSW, łącznie z forum, tak bym już o Tobie nie słyszał. Wszystkim wyjdzie to na dobre.
Powrót do góry Go down
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 4:41 am

serio zabraniasz mi na forum wejść?xD bo co, bo stoje po stronie Shu, aniżeli po Twojej? beka ;p w przeciwieństwie do niektórych (nie mówię o Tobie, Erexo) ja potrafię być obiektywny i to, że byłem 'Testerem' nie znaczy, że zawsze będę robił to co chcesz, bądź chciałbyś bym robił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
[Kage] Erexo
Kage
Kage

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 6:42 am

Po raz kolejny drogi Awesome, ja Ci niczego nie zabraniam, jedynie ponawiam moje prośby o wyjście. Nie widzę sensu byś tu wchodził tylko po to by popłakać na serwer, na którym i tak nie grasz. Twój obiektywizm już dawno przysłoniła ignorancja, naturalnie możesz zrobić co zechcesz.
Powrót do góry Go down
TBF Demon
Moderator
Moderator

Liczba postów : 293

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 7:02 am

Jak to temat bez debilnej odpowiedzi awesoma ;v? Płaczecie ciągle na te ntsw i nic więcej, ciągle na Erexo, ale tak prawdę mówiąc (JUŻ NIE DO CIEBIE AWESOME, ŻEBYŚ MI ZARAZ NIE DOJEBAŁ MISZCZU) takie battle to była parodia z pawlo i jakiegoś tam jeszcze chyba typka, płakali, że nic się na tym battle nie dzieje, a nawet jak siedzieli na ntsw to wychodzli tylko na bossy, gdzie tutaj myślenie? Erexo miał się za Was bić cepki? też wina erexo, że dla Was życie>war, boss<życie? Płakać tylko umiecie, a korzystać z tego co jest to ni chuja. Płaczecie, że nic sie nie dzieje po czym przestajecie grać, gdzie to jest wasza wina, że jest nudno.

Btw. Awesome, po raz setny? Naucz się czytać. + Nasz krytyku, już do serwera benia się przyczepiłeś na którym także grasz/ Przecież to jebana orshbomba, w dodatku skopiowana. Idź prosie zrób swój, zobaczymy czy chociaż skopiować umiesz ; ).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 7:28 am

Orshbomb, a boimy się wyjść na bitke?
Nie interesuje mnie tworzenie własnego serwera, dobrze mi jest tak jak teraz. Krytykuje Benia serwer? jeżeli ubicie jakiegoś pieska Benia czy tam innego Admina, który 'mszcząc' się na Nas, stawia jakieś śmieszne drzewko z malinami, byśmy nie mogli opuścić respa no to tak, to jest krytyka Wink reszte co pisze do Benia to raczej chęć pomocy, więc zamknij morde misiek.

'wróg mojego wroga jest moim przyjacielem'. Serdeczne pozdrowienia od Krioo, w stu procentach się z Nim zgadzam Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 7:45 am

Mniej cweli do bicia xD. Poziom teamu oraz samego awesome jak zawsze niezmiennie niski. Tak jak napisał Erexo, jeśli ntsw ci się nie podoba to przestań na nim przesiadywać, czy to na forum czy to w grze. Mówię to od dawna, że twoje posty w 90% nic nie wnoszą do tego serwera a tylko powodują nie potrzebne sprzeczki oraz spam, czy to aby nie moment na usunięcie się z ntsw?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 7:51 am

sprostuje Twoją wypowiedź co do mojego 'teamu'.

Krioo to przeciwny Team Wink jak zwykle, połowa osób pisze na forum, że NTSW upada blablabla, ale gimbusy się mnie doczepiły xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 8:04 am

Zakrył swoją odpowiedź xD. W takim razie poziom twój i twoich kolegów. Ciągle narzekasz na te ntsw, "chujowy serwer", "upadnie" bla bla bla... a na forum tego gównianego serwera odpisujesz po 6 minutach, internetowy wojownik? Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 8:26 am

dzięki, że o tym napisałeś, bo na pewno nikt nie jest taki spostrzegawczy, by zobaczyć, że zakryłem swoją odpowiedź. Tak średnio odpisuję po 20 minutach, bo oglądam sobie anime, skończy się odcinek to odświeżam forum Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 8:30 am

A po co odświeżasz to forum, skoro ntsw według ciebie to serwer bez przyszłości na którym nie masz ochoty grać?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 8:36 am

daj dowód na to jak piszę, że NTSW to serwer bez przyszłości i na którym nie mam ochoty grać Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 8:46 am

Nie chce mi się teraz szukać, z resztą nawet w tym temacie piszesz o tym jak to nawet bota nie chce ci się wejść odpalić. Do tego dochodzi ciągła krytyka, narzekanie na wszystko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Shu
Gennin
Gennin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 9:12 am

Erexo ... To właśnie Ci "niezadowoleni chłopcy" za każdym razem w Ciebie wierzyli i wbijali na serwer aby zobaczyć Twój wkład, Twoją pracę na serwerze i za każdym razem ich rozczarowałeś wiem, że prowadzenie serwera nie jest łatwe ale skoro już to robisz to rób to dobrze albo przynajmniej się staraj.. Po 2 rób to co chcą gracze a nie to co Ty chcesz bo nie robisz serwera dla siebie tylko dla GRACZY. Może w końcu zrozumiesz Smile.
Pozdrawiam "niezadowolony chłopiec".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MBomba
Gennin
Gennin

Liczba postów : 86

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 9:13 am

[Kage] Erexo napisał:
Otóż nie drogi Awesome, nie napisałem iż grasz na NTSW, tylko, cytuję: "a mimo to usilnie będą się go trzymać". Otóż pomimo tego że nie grasz, i tak wchodzisz na to forum tylko po to by wyrazić swoje głębokie niezadowolenie z gry, w którą nie grasz. Zatem moja prośba, któraś z kolei, opuść świat NTSW, łącznie z forum, tak bym już o Tobie nie słyszał. Wszystkim wyjdzie to na dobre.

nie wyjda z ntsw bo niema narazie innego otsa zacznijmy kacperku od tego jezeli sie pojawi jakis to znow ci spadnie liczba osob przez twoja glupote i robienie spierdolilonych update-wprowadzenie starej profesji w nowej oslonie graficznej,30% expa wiecej podoba mi sie w chuj te update ale co mnie ono interesuje jak gram inna profesja?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 9:20 am

nie stawiam, bo nie widzę w tym sensu, a to jest różnica ;p połowa serwa pierdoli, że NTSW upada, ale dzieci się jak zwykle mnie czepiają xd jeszcze na dodatek wplątały w to Erexo. Wcześniej wypowiadał się raz na 2 tygodnie, a teraz wypowiada się 2x dziennie, sądzę, że to jest za duży przeskok, może to się źle skończyć, dlatego proponowałbym zamknąć lub usunąć post, bo zaraz wkroczy wielki 'król' battla i znowu zacznie swoje wywody jaki to ja głupi nie jestem i jaki to on nie jest super na battle. Masz okazję się pobić na orsh otsie to grzejesz PZ, a na takim battlu oczekujesz bitewki od innych, beka z typa ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
★Mokate★ うちはオビト,
Gennin
Gennin

Liczba postów : 113

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 9:47 am

Awesome AW napisał:
nie stawiam, bo nie widzę w tym sensu, a to jest różnica ;p połowa serwa pierdoli, że NTSW upada, ale dzieci się jak zwykle mnie czepiają xd jeszcze na dodatek wplątały w to Erexo. Wcześniej wypowiadał się raz na 2 tygodnie, a teraz wypowiada się 2x dziennie, sądzę, że to jest za duży przeskok, może to się źle skończyć, dlatego proponowałbym zamknąć lub usunąć post, bo zaraz wkroczy wielki 'król' battla i znowu zacznie swoje wywody jaki to ja głupi nie jestem i jaki to on nie jest super na battle. Masz okazję się pobić na orsh otsie to grzejesz PZ, a na takim battlu oczekujesz bitewki od innych, beka z typa ;p
Skoro uważasz, że ntsw jest nudne głupie itd to po co piszesz na forum i tracisz swój cenny czas na pisanie głupich postów nie lepiej pójść spać oglądnąć coś w telewizji lub wyjść na dwór ? pamiętaj nikt cię tu nie trzyma na siłę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 9:51 am

bo forum nie jest nudne xDDDDDD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TBF Demon
Moderator
Moderator

Liczba postów : 293

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 10:23 am

KOZAK BATTLE PRZEMAWIA DO CIEBIE PARCELU:

Dalej nie rozumiem Twoich argumentów, o ile można nazwać tak Twoje "kozaczenie" jak byłem w temple sam, bo ja pamiętam jak w pizde dostaliście przy bramie to były trainy, ale jak zawsze "żydy" [czyt. awesome, snake, deluxe, pajac, pawlo] nie wiedzą kiedy stosować wypowiedzi wyśmiewających kogoś których ja zazwyczaj w Waszym kierunku używam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   

Powrót do góry Go down

LoL xDDDD Zwała
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next