IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

LoL xDDDD Zwała

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

Liczba postów : 964

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 10:45 am

z tego co widze to było 2 vs 2, bo Bomba grał na MC, więc wystarczyłby 1 paral od Ciebie i już byłby bezużyteczny Smile dodam jeszcze, że w tym samym czasie Rose grzał trainy zamiast temple, więc było 3 vs 2 dla Was Wink dostawaliśmy w pizde, bo mieliście przewagę 2x 300+ i do tego Shiki z tym kozackim paralem na 300, gdzie stało się w miejscu, ale wychodzilismy dalej, a Wy na 'dobranoc' dostaliście przekope i więcej na wara wyjść nie chcecie Very Happy lepiej temple grzać na orsh otsie, co nie?
Hah, nawet Mortal się do Was sprzedał Very Happy nie wiem czym Go przekupiliście, ale gówno Wam pomógł Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

Liczba postów : 471

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 12:48 pm

Awesome AW napisał:

z tego co widze to było 2 vs 2, bo Bomba grał na MC, więc wystarczyłby 1 paral od Ciebie i już byłby bezużyteczny Smile dodam jeszcze, że w tym samym czasie Rose grzał trainy zamiast temple, więc było 3 vs 2 dla Was Wink dostawaliśmy w pizde, bo mieliście przewagę 2x 300+ i do tego Shiki z tym kozackim paralem na 300, gdzie stało się w miejscu, ale wychodzilismy dalej, a Wy na 'dobranoc' dostaliście przekope i więcej na wara wyjść nie chcecie Very Happy lepiej temple grzać na orsh otsie, co nie?
Hah, nawet Mortal się do Was sprzedał Very Happy nie wiem czym Go przekupiliście, ale gówno Wam pomógł Very Happy

Piszesz że rose był na trainach (czyli pewnie afk na bocie) i mówisz ze biliście się 3 na 2? Zapłacę ci 50tyś. zł jak wyskoczysz przez balkon z 10 piętra, obiecuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Awesome AW
Nukenin
Nukenin

Liczba postów : 964

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 1:04 pm

Rose grzal trainy, bo taki juz ma zwyczaj jak Go ktos ubije Smile bilismy sie 3 vs 2? nie bardzo rozumiem o co Ci dokladnie chodzi, ale jak byl ten caly war to bylo hmm ja, Bomba i Toby vs Dejmon, Mefin i Slodka, raz czy tam dwa pomogl Rose, ale jak juz wczesniej pisalem, war byl to zamiast sie bic to wolal robic cos innego, na koniec zawolali jeszcze Mortala i na tym sie skonczylo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filek
Jounin
Jounin

Liczba postów : 429

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 1:44 pm

Doceniam Erexa prace nad serwerem bo porównując tą edycje do wcześniejszych to robi dużooo więc nie wiem o co spinka.
Jako administrator serwera sprawuje się też nienagannie , drugi anbu trochę za późno ale jest i tak spoko. Pozdrawiam jako zadowolony chłopiec ^^, Elooooo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojta
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 37

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 1:52 pm

Dejmon ktory to juz raz mowisz jak to snejki itd wychodza tylko na bossa a wy chcecie sie bic , jak my wieksza czasu stoimy przed temple a wy only pz lub trainy a po bossach szybko lotka do pz w 90% przypadkow ? zdarzylo sie moze z 20 razy co zostaliscie i cos robiliscie...
Piszesz te wszystkie posty specjalnie zeby kogos zdenerwowac czy naprawde paru klepek ci brak ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Leeder
Nukenin
Nukenin

Liczba postów : 799

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Wto Maj 19, 2015 2:02 pm

Filek napisał:
Doceniam Erexa prace nad serwerem bo porównując tą edycje do wcześniejszych to robi dużooo więc nie wiem o co spinka.
Jako administrator serwera sprawuje się też nienagannie , drugi anbu trochę za późno ale jest i tak spoko. Pozdrawiam jako zadowolony chłopiec ^^, Elooooo

Ja też pozdrawiam jako zadowolony chłopiec z trainów, hehe
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://leederek.pl
Shirvallah
Jounin
Jounin

Liczba postów : 471

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Sro Maj 20, 2015 7:08 am

Wojta napisał:
Dejmon ktory to juz raz mowisz jak to snejki itd wychodza tylko na bossa a wy chcecie sie bic , jak my wieksza czasu stoimy przed temple a wy only pz lub trainy a po bossach szybko lotka do pz w 90% przypadkow ? zdarzylo sie moze z 20 razy co zostaliscie i cos robiliscie...
Piszesz te wszystkie posty specjalnie zeby kogos zdenerwowac czy naprawde paru klepek ci brak ?

Ładnie to tak zmyślać? Bijemy się nawet jeśli z naszego teamu są tylko dwie osoby online, a jeśli u was jest przewaga np. 5 osób to co mamy wlatywać i padać?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TBF Demon
Moderator
Moderator

Liczba postów : 293

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Sro Maj 20, 2015 7:19 am

U nich licz x2, jak nas 3 to ich musi byc 6+, inaczej nie wyjda ziom.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kr3jzoL
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 34

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Sro Maj 20, 2015 8:49 am

Śmieszny jesteś Awesome. Masz jakieś kompleksy/problemy w realnym życiu, że starasz się dowartościowywać w internecie ?
Wyzywasz wszystkich od "gimbusów", prowadzisz dyskusje bez żadnych porządnych argumentów robiąc z siebie pośmiewisko.
Pierdolisz coś, że siedziałem na trainach. Pomyślałeś kiedyś, że mogłem być poza komputerem ? Zresztą i tak częściej wychodziłem się bić od Ciebie, więc się nie pogrążaj.
Dla Ciebie tibia,war > życie.

Tak, więc kup sobie maść na ból dupy, wyjdź z domu idź na siłownię, zrób coś poza siedzenie przed monitorem i robienia z siebie pośmiewiska w internecie. Jeżeli Ci coś nie pasuje to wyjdź i nie wracaj nikt za Tobą płakać nie będzie Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Brokend Lee
Nukenin
Nukenin

Liczba postów : 807

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   Sro Maj 20, 2015 9:48 am

Na chuj poruszacie inny temat pod tym postem? To jest żałosne ze spinami wypierdalać na PW Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ask.fm/lubinlubinek
Sponsored content

PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   

Powrót do góry Go down

LoL xDDDD Zwała
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3