IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

[Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
AVENLI0N
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 33

PisanieTemat: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Sob Sie 08, 2015 5:11 am

Pozdro Ekipa z njudżerzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

Liczba postów : 471

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Sob Sie 08, 2015 6:02 am

Sage kyuubi zrobiony, a w innym temacie płacz, że bossy za silne xD, co za hipokryzja xD.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

Liczba postów : 413

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Sob Sie 08, 2015 6:44 am

Nom zrobiony dzieki 430 lee 450 sakurze i 300 ino, lee z 2 sio sie wypierdalal Very Happy Ale nareszcie udalo sie zrobic :* My zrobilismy Sage a wy Nibiego WORTH Very Happy
Cry Mode za 3. 2. 1.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://elfbot.vopo.pl
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Sob Sie 08, 2015 7:07 am

My nie wiedzieliśmy o sage kyuubim, nie siedzimy 24/7 i nie czekamy na bossy, gramy dla pvp w przeciwieństwie do was. Wyskoczył nam komunikat, ze jest nibi to poszliśmy na nibiego, a od tego sioch jest żeby leczyć ;s.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Sob Sie 08, 2015 7:08 am

My wpadlismy na pomysl ze tyle czasu juz stoi serwer ze na 100% Kyuubi jest, Obito tez pewnie sobie stoi i czeka az ktos odwazny przyjdzie i go zrobi Razz
Powrót do góry Go down
EmeIth
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 297

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Sob Sie 08, 2015 8:17 am

NotStrongEnough napisał:
My wpadlismy na pomysl ze tyle czasu juz stoi serwer ze na 100% Kyuubi jest, Obito tez pewnie sobie stoi i czeka az ktos odwazny przyjdzie i go zrobi :P
Zabrzmialo troche jak wyzwanie ktore trzeba zaakceptowac w najblizszym czasie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
AVENLI0N
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 33

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Sob Sie 08, 2015 8:32 am

Challenge Accepted !
W sumie można pójść obczaić tego Obiboto Wink
A na classie, jako jedyny chyba mam to Smile
17:31 You see a sparkling chakra.
It weighs 8.50 oz.
+4% jutsu damage

Pozdrawiam mordeczki Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TBF Demon
Moderator
Moderator

Liczba postów : 293

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Sob Sie 08, 2015 3:18 pm

No no pozdrawiam, na nas też pewnie zbieracie ekipe jak na kyuuba nie? W koncu Wasz paral wszedl chlopacy, to co teraz? 2x wieksza przewaga? Na bogatosci z biednym botem bo mi sie ucinac nie chce.

http://scr.hu/7t28/gj66q
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 4:38 am

Wszedl ale ja spac poszedlem Sad
Serio jestes totalnym gownem, ktore jest zerem w prawdziwym zyciu i szczyci sie osiagnieciami w grze i przejmujesz sie tym bardziej niz zyciem. Placzecie tylko i nic wiecej, zaczynacie spamic i pisac glupoty nawet jak nikt wam nie odpisuje. Powiekszajscie swoje jak to caster mowi "e penisy".
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 7:16 am

On upośledzony jest na prawdę, ja chyba odpuszczam próbę dyskusji z tym dysmózgiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 7:31 am

Odpusc bo ci argumentow zabraklo
Powrót do góry Go down
TBF Demon
Moderator
Moderator

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 8:16 am

NotStrongEnough napisał:
Wszedl ale ja spac poszedlem Sad
Serio jestes totalnym gownem, ktore jest zerem w prawdziwym zyciu i szczyci sie osiagnieciami w grze i przejmujesz sie tym bardziej niz zyciem. Placzecie tylko i nic wiecej, zaczynacie spamic i pisac glupoty nawet jak nikt wam nie odpisuje. Powiekszajscie swoje jak to caster mowi "e penisy".

Na 1 zdań brak mi słów szpadlu zjebany. Wmawiaj se dalej, że płaczemy, jedyne o co napisałem do Erexo to o bugu z 300 spellem saska, ale dla Ciebie to oczywiście jest nerf, a nie poprawa buga, rozumiem, głupota czasami boli, ale spokojnie, może kiedyś będzie lepiej, a jak nie to... hm przejebane.

Ja tam nie wiem kto powiększa swoje "e-penisy" podniecając się przed temple, gdy wygrwywacie 6-7vs3. A jak jest po równo, albo nie macie parala, to tłumaczycie się, że "mortala nie ma omg omg" "snake to nei paral omg omg" "zobaczymy jak ludzie wejdą".

Czekam na odpowiedź, ciekaw jestem co jeszcze wymyślisz złamasie tępy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 10:54 am

I jak mi mortal powiedział "przy tej ostatniej desce nie odpaliłem auto 1 attack Danny" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, gdybyśmy przestali w czwórkę grać lub zrobili sobie przerwę to jedyne co mogli by bić to trainy albo bossy, z resztą im to na rękę xd. No i kamaz "wy cioty znerfiliscie saska" według niego spell 300 co 2 sekundy to tak normalnie Erexo ustawił xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TBF Demon
Moderator
Moderator

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 10:59 am

Przecież to normalne że bierze się każdego po kolei nie wiesz o tym? Jak jest ich tylko 2x więcej niż nas to nie są jeszcze pewne szanse, dlatego im więcej tym lepiej, dzięki temu mogą robić bossy i się tym podniecać na forum, a dzięki temu powiększają swe "e-peniski".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 11:01 am

Zrobił nick not strong enough bo ma za mało osób jeszcze w swoim teamie, dwukrotna a nawet trzykrotna przewaga to za mało xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Oporowy
Jounin
Jounin

Liczba postów : 304

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 11:22 am

Shirvallah napisał:
Zrobił nick not strong enough bo ma za mało osób jeszcze w swoim teamie, dwukrotna a nawet trzykrotna przewaga to za mało xD

A kto komu zabroni mase robic ... Wy to sie all nadajecie do spinania dupy co najwyżej ;s

Pewnie nigdy nie byliscie na war modzie gdzie lata 300 typa Thais<>Ab<>Carlin.

To sie nazywa war raz coś spierdolisz i po teamie ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 12:17 pm

Caster osoba ktora mowi ze ja biore wszystko na serio mysli ze uwazam poprawe spella za nerf Saska, wiedzialem o tym bugu kazdy w moim teamie wiedzial dziwne ze tak pozno sie skapneliscie :/
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 12:52 pm

-3.1 Wykorzystywanie nieznanego buga bez zgloszenia go administracji. Ban 24h-perm.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 1:02 pm

Znaczy w sumie maly exh to nie bug :* Spell mogl tak miec serio i byl OP Razz nie musialem tego zglosic ;3
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Nie Sie 09, 2015 3:18 pm

Tak, i wszystkie spelle maja z 6sec exha na 300, a tylko saska nie miał 6 tylko 2 sec... UPOŚLEDZENIE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Pon Sie 10, 2015 3:57 am

Jestes kurwa taki glupi ze porazka, dawaj zalatw mi perma za byle co, masz w chuj powodow zeby mi go zalatwic, juz raz mi bana zalatwiles kurwo :* tylko jak mi zalatwisz bana to ciekawe do kogo bedziesz plakal na tym jebanym Battlu, bo na wono to oporu Bombie raczej nie stawiacie :3
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Pon Sie 10, 2015 4:12 am

Wyzwiska bez argumentów, jak mówiłem upośledzenie. A na wono nie wbiłeś 30 lvla i śmiesz się o nim wypowiadać xD, szkoda tylko że zanim jego team podostawał bany za nieumiejętne bocenie (tam za bota afk jest ban) to rozjebaliśmy ich na wrze gdzie u nas były 250-300 lvle Wink.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Pon Sie 10, 2015 4:20 am

No no a sam mowiles ze stal was 7 :/ Ehh Hashirama OP, dobry serwer ze tyle osob sie stoi Razz
Powrót do góry Go down
sir pan bomba
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 10

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Pon Sie 10, 2015 4:23 am

12*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   Pon Sie 10, 2015 4:27 am

Za krótko edycja trwa, zero skilli każdy ma praktycznie to i ludzie stoją, ja na ultach i health pillach (jedne z best możliwości leczenia się) też stoję 5 osób spokojnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.   

Powrót do góry Go down

[Battle] Kyuubi - 1 Pokolenie bossów.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poradnik lokalizacje battle.