Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~

Go down 
+4
Shirvallah
Ino Partyzant
NotStrongEnough
William
8 posters
AutorWiadomość
William
Chunnin
Chunnin
William


Liczba postów : 197
Join date : 22/12/2014
Age : 26

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyPią Sie 21, 2015 5:30 pm

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ 250ngpt
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyPią Sie 21, 2015 5:32 pm

Ja tam gram teraz na warze Tibia 7.92 tam przynajmniej jest ciekawie Smile a nie NTSW bez balansu, elo! Wink
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Ino Partyzant
Academy Student
Academy Student
Ino Partyzant


Liczba postów : 37
Join date : 01/11/2013

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyPią Sie 21, 2015 6:35 pm

Caster i tak jest jebany :<
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Sie 22, 2015 2:21 am

Nic nowego Wink
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Sie 22, 2015 2:22 am

Na last deaths przy prawie każdym (bo tylko nie przy jednym) dedzie jest mój kill albo asysta, i ty śmiesz mówić o jebaniu kogoś? xD
Powrót do góry Go down
Ino Partyzant
Academy Student
Academy Student
Ino Partyzant


Liczba postów : 37
Join date : 01/11/2013

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Sie 22, 2015 2:29 am

Shirvallah napisał:
Na last deaths przy prawie każdym (bo tylko nie przy jednym) dedzie jest mój kill albo asysta, i ty śmiesz mówić o jebaniu kogoś? xD

Jak wyskakujecie masa 8 na 3 no to macie tam przewage ^^. Ale jak bylo nas 3 na was 4 czy tam 5 to dawalismy rade Smile i tylko padaliscie ;d
Powrót do góry Go down
TBF Demon
Moderator
Moderator
TBF Demon


Liczba postów : 293
Join date : 06/09/2014

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Sie 22, 2015 2:35 am

"TERAZ TO SIĘ NIE LICZY, ROZUMIESZ? BO TERAZ MACIE RÓWNE LVL I EQ".

Płacz dalej i siedź na trainach i jeszcze raz płacz dalej, spłakaliście jak dziecko, któremu został zabrany lizak, bo mortal od Was odszedł, bo nie wytrzymał debilizmu w teamie. Teraz, tak samo jest Was więcej, choć się troszkę wczoraj zdziwiłem jak wróciłem po 2 dniach, aczkolwiek "jebać", to dalej płaczecie, ja nie wiem.. Brak mutacji? To nie którzy nie wejdą na komunikatory, i muszą na auto 1 cisnąć, ale bez przesady, wejść posłuchać targety raczej mogą ;/, czy inny problem? Czy brak ogaru? Od samego początku mieliście przewagę wszystkiego, dostaliście pare x po piździe, na deser mortal od Was odszedł i żyłka pękła? A potem głupie posty tego typu? Zapraszam się umówić na wara, nawet jak Was ma być x razy więcej i przegramy i tak wstawie na youtube, pasi? A jak nie to morda w pizdeczki i nie zaśmiecać forum żałosnymi screenami typu KURWA MAC JASIA KTOREGO RANDOM BY ROZJEBAL.
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Sie 22, 2015 2:42 am

No właśnie, zawsze gówna jak kamaz czy też jasio najwięcej mają do powiedzenia xD
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Sie 22, 2015 8:04 am

:* Tez cie kocham
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Derox
Gennin
Gennin



Liczba postów : 54
Join date : 17/04/2014

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySro Wrz 02, 2015 4:20 am

Demon czy ty cos do mnie masz? Very Happy
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Gru 05, 2015 9:47 am

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Y2J1NPv
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Gru 05, 2015 10:40 am

beka xd kto to ten Immortal?
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Gru 05, 2015 12:32 pm

a nie mam pojęcia, wiem że z gamechatu jak reszta
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptySob Gru 05, 2015 3:06 pm

Skoro już tak kopiujemy to co ludzie piszą :3
Nie ma co Admin po chuju, byle by wkurwić Very Happy Ciekawe kiedy będzie robił tak jak robił Pawlosik ;d
~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ 27zk8p5

Czekam na fale obronną Castera Very Happy
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Kamui
Academy Student
Academy Student
Kamui


Liczba postów : 4
Join date : 03/12/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyNie Gru 06, 2015 7:09 am

Szejdovsky to admin? Fake info.
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyNie Gru 06, 2015 7:28 am

Albo gadanie tych tępaków, że to niby demon hacknał mystogana xD
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyNie Gru 06, 2015 7:50 am

A to jest akurat w jakimś stopniu możliwe, jakieś 3-4 edycje temu Dejmon miał passy do wszystkich kont na NTSW, więc jeśli Mystogan wtedy grał i nadal ma te same passy to why not ;p
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyNie Gru 06, 2015 7:56 am

Jak by demon chciał mu zaszkodzić, to po prostu by go zbanował xD
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyNie Gru 06, 2015 9:01 am

No tak tylko, że Mystogan nie gra na Classicu więc zbanować go nie mógł, na Battlu chyba nie ma magicznych mocy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyNie Gru 06, 2015 9:05 am

I co z tego, że by go zbanował? Zbanuje jego, jeszcze kogoś innego i ze 130 osób online zrobi się 90,70,40, a dalej sobie dokończ.
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ EmptyNie Gru 06, 2015 9:47 am

Kurwa czytanie ze zrozumieniem, o jezu, zabijcie mnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~   ~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~ Empty

Powrót do góry Go down
 
~~ TEGO MI BRAKUJE , TERAZ TO BY SIĘ COŚ DZIAŁO ~~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jeśli brakuje tobie ...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Screeny-
Skocz do: