Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~

Go down 
+6
[Kage] Erexo
Rexio
Shirvallah
TBF Demon
Hidan Aka Bakteria
William
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
William
Chunnin
Chunnin
William


Liczba postów : 197
Join date : 22/12/2014
Age : 26

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyWto Wrz 08, 2015 7:51 am

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ 2zp8os2
Powrót do góry Go down
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptySro Wrz 09, 2015 1:41 am

Sleep
Powrót do góry Go down
TBF Demon
Moderator
Moderator
TBF Demon


Liczba postów : 293
Join date : 06/09/2014

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPią Wrz 11, 2015 9:05 am

Ty pierdolnięty chory kurwa w dupe zajebany gejowaty pojebie, wypierdalaj. "nudy" są nie przez nikogo innego jak Ty i ten Twój "team", chociaż nie wiem czy można tak to nazwać jak codziennie nowa osoba w nim była, ale wracając do rzeczy, to Wy się spłakaliście i przestaliście grać, więc nie wstawiaj tych spierdolonych skrinów gdzie pokazujesz jakie to NTSW jest takie i takie.
Powrót do góry Go down
William
Chunnin
Chunnin
William


Liczba postów : 197
Join date : 22/12/2014
Age : 26

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPią Wrz 11, 2015 12:47 pm

TBF Demon napisał:
Ty pierdolnięty chory kurwa w dupe zajebany gejowaty pojebie, wypierdalaj. "nudy" są nie przez nikogo innego jak Ty i ten Twój "team", chociaż nie wiem czy można tak to nazwać jak codziennie nowa osoba w nim była, ale wracając do rzeczy, to Wy się spłakaliście i przestaliście grać, więc nie wstawiaj tych spierdolonych skrinów gdzie pokazujesz jakie to NTSW jest takie i takie.

Kultura osobista wywodzi się z domu :***
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPią Wrz 11, 2015 1:47 pm

Jasio jasio, a od kiedy ty taki grzeczny jesteś? Znów tata nie wyrobił po alkoholu i za mocno ci wpierdolił?
Powrót do góry Go down
TBF Demon
Moderator
Moderator
TBF Demon


Liczba postów : 293
Join date : 06/09/2014

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptySob Wrz 12, 2015 4:08 am

Za mocny ten bełt był, nie poradził sobie.
Powrót do góry Go down
Rexio
Academy Student
Academy Student
Rexio


Liczba postów : 47
Join date : 25/05/2013
Age : 25
Skąd : Łódź

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptySob Wrz 12, 2015 1:30 pm

Shirvallah napisał:
Jasio jasio, a od kiedy ty taki grzeczny jesteś? Znów tata nie wyrobił po alkoholu i za mocno ci wpierdolił?

o kurwa jak zgniłem xDDDD Szanuje cie kolego mocno
Powrót do góry Go down
William
Chunnin
Chunnin
William


Liczba postów : 197
Join date : 22/12/2014
Age : 26

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptySob Wrz 12, 2015 5:27 pm

Hehe tylko w przeciwieństwie do innych osób nie jestem takim " gimbusem " który jeździ po rodzicach , pomijając fakt że to nie ja płakałem do Erexo jak stałem was 3 moją ino : ***
A na cb Caster nie oszukujmy się brak słów na każdym temacie znajdzie się zawsze jakiś głupi tekst i krzywy :*
Powrót do góry Go down
[Kage] Erexo
Kage
Kage
[Kage] Erexo


Liczba postów : 844
Join date : 21/03/2011

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyNie Wrz 13, 2015 1:19 am

Twoje "buziaczki" w każdym poście, w każdym zdaniu mogą świadczyć o problemach psychicznych
Powrót do góry Go down
http://ntsw.otos.pl
Filek
Jounin
Jounin
Filek


Liczba postów : 429
Join date : 30/08/2013

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyNie Wrz 13, 2015 3:03 am

:*
Powrót do góry Go down
TBF Demon
Moderator
Moderator
TBF Demon


Liczba postów : 293
Join date : 06/09/2014

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyNie Wrz 13, 2015 5:28 am

Panczlajny zostały przelane, izi win.
Powrót do góry Go down
William
Chunnin
Chunnin
William


Liczba postów : 197
Join date : 22/12/2014
Age : 26

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyNie Wrz 13, 2015 2:52 pm

[Kage] Erexo napisał:
Twoje "buziaczki" w każdym poście, w każdym zdaniu mogą świadczyć o problemach psychicznych

Najważniejsze aby być sb :*


Ostatnio zmieniony przez William dnia Pon Wrz 14, 2015 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyNie Wrz 13, 2015 9:54 pm

Zamknąć mordy.
Powrót do góry Go down
TBF Demon
Moderator
Moderator
TBF Demon


Liczba postów : 293
Join date : 06/09/2014

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 8:08 am

Assomek napisał:
Zamknąć mordy.

Ale mocny pancz, nie wiem co mam robić.

@William

Brak komentarza, licznik tępoty sięgnął ponad skalę.
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 8:37 am

a Ty myślisz, że zapożyczyłeś słówko z internetów i uważasz się za Bóg wie kogo? nadal jesteś tym samym, cwanym w internecie i szukającym zaczepki na forum kapciem.
D
O
R
O
Ś
N
I
J
.
Powrót do góry Go down
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 8:52 am

jak zwykle na forum PATOLOGIA
Powrót do góry Go down
TBF Demon
Moderator
Moderator
TBF Demon


Liczba postów : 293
Join date : 06/09/2014

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 10:24 am

Assomek napisał:
szukającym zaczepki na forum kapciem.
"Zamknąć mordy."

Ty kurwa tępa gnido umrzyj.
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 11:54 am

Gdzie tu widzisz zaczepke dzieciaku?
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 1:19 pm

Awesome to jego przydomek z reala, wspaniałe dziecko które przeżyło trzy aborcje ;s
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 1:27 pm

Nie trafiłeś misiek
Powrót do góry Go down
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 1:58 pm

Znów można iść po popcorn i się śmiać.. nwm po co wy se tu spiny robicie xD niby starsi a kłóco się jak maluchy ;xx
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyPon Wrz 14, 2015 9:57 pm

A ja nie wiem po chuj Ty to komentujesz jak nikt na Ciebie nie zwraca uwagi. I nie mam zamiaru wchodzić z nimi w jakąkolwiek dyskusję, oni są zajęci szkoła.
Powrót do góry Go down
[Kage] Erexo
Kage
Kage
[Kage] Erexo


Liczba postów : 844
Join date : 21/03/2011

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyWto Wrz 15, 2015 8:25 am

Assomek napisał:
A ja nie wiem po chuj Ty to komentujesz jak nikt na Ciebie nie zwraca uwagi. I nie mam zamiaru wchodzić z nimi w jakąkolwiek dyskusję, oni są zajęci szkoła.
Dawno nie widziałem tak książkowego przykładu hipokryzji
Powrót do góry Go down
http://ntsw.otos.pl
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyWto Wrz 15, 2015 9:19 am

Najpierw byś musiał zacząć czytać książki ;e widzę, że kolejny członek dołączył do gej team , no ładnie, ładnie.
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ EmptyWto Wrz 15, 2015 10:29 am

[Kage] Erexo napisał:

Assomek napisał:
A ja nie wiem po chuj Ty to komentujesz jak nikt na Ciebie nie zwraca uwagi. I nie mam zamiaru wchodzić z nimi w jakąkolwiek dyskusję, oni są zajęci szkoła.
Dawno nie widziałem tak książkowego przykładu hipokryzji

Dodaj opcje lajków na forum, w tej chwili pojawiło by się ich więcej niż wynosi iloraz inteligencji awesome.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty
PisanieTemat: Re: ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~   ~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~ Empty

Powrót do góry Go down
 
~~ COS SIE JESZCZE DZIEJE ~~
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dzieje, dzieje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Screeny-
Skocz do: