Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Naprawienie Follow?

Go down 
+5
Cinkoss
Wildaszii
Vebonn
NotStrongEnough
Assomek
9 posters
AutorWiadomość
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptySob Gru 12, 2015 3:28 am

Chciałbym poruszyć temat follow na tym serwerze, mianowicie follow zrobione jest tak:
- brak re attacku (akurat to jest spoko)
- trzeba mieć stand a potem dać follow (są skrypty na to żeby to robiły)
Czemu follow nie może działać jak na innych serwerach? To jest bardzo ważna opcja na pvp, dzięki której ludzie nie ograniczają się tylko i wyłącznie do bota. Prawda jest taka, że przez brak tego follow liczy się tylko dash albo map click, na których ciężko jest dogonić swój cel bo przecież nie da się przewidzieć w którą stronę nasz target dokładnie ucieknie. Jak dla mnie follow tutaj by się przydało działające normalnie, jedynie zostawić to, że gdy mamy re attack to nie działa ( o ile tak się da). Skoro follow jest wszędzie nie widzę powodu, żeby tutaj to nie działało a tak już jest długo :/ Tak więc czekam na opinie innych (proszę darować sobie komentarze typu "brak ogaru to płacze o follow).
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptySob Gru 12, 2015 5:08 am

mi się akurat wydaje, że jest dobrze jak jest, follow można dać trzema szybkimi kliknięciami, więc żadnej filozofii tutaj chyba nie ma ;p
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptySob Gru 12, 2015 5:22 am

Możliwe lecz nawyki mam wyrobione bo gram na wielu serwerach XD czasem po prostu o tym zapominam albo jak gram na innym to tak robie :_:
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Vebonn
Jounin
Jounin
Vebonn


Liczba postów : 442
Join date : 18/05/2013
Age : 28

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptySob Gru 12, 2015 6:01 am

Assomek napisał:
mi się akurat wydaje, że jest dobrze jak jest, follow można dać trzema szybkimi kliknięciami, więc żadnej filozofii tutaj chyba nie ma ;p

W praktyce tak to nie działa. Zanim wykonasz te trzy kliknięcia to typ już 2 mapki dalej.
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptySob Gru 12, 2015 6:44 am

bić się na follow to tak też trochę kupa xDD na LoS'ie follow został całkowicie wyłączony, bo postacie z obszarami typu Neji/Hinata itp dawały sobie follow i spam spelli, nikt nie narzekał na brak follow, wręcz przeciwnie ;p
Powrót do góry Go down
Wildaszii
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 7
Join date : 14/12/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyPon Gru 14, 2015 11:43 am

Awesome, auto follow na losie działało zawsze , wiec nie wiem co za pierdoly opowiadasz ;x Co do neja/hinaty, tym profa nie opłacało się biegać na auto follow przez spella "hakke rokujuuyonshou" Bo ten spell zostawał tam gdzie go użyłeś (gracze losa wiedzą o co chodzi ), wiec trzeba było zawsze stać przed przeciwnikiem (jak uciekał ocxywiscie) Co do losa to tyle

@topic.

Można dodac te auto follow, bo i tak 3/4 ludzi używa skrypta na auto folow i przez to cierpia gracze którzy grają bez bota Wink
Powrót do góry Go down
Cinkoss
Academy Student
Academy Student
Cinkoss


Liczba postów : 29
Join date : 10/01/2014

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyPon Gru 14, 2015 12:54 pm

Jak erexo naprawi follow to paral będzie bezużyteczny :>
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyPon Gru 14, 2015 12:56 pm

Nie potrafią latać za targetem to follow by chcieli xD
Powrót do góry Go down
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyPon Gru 14, 2015 1:06 pm

Shirvallah napisał:
Nie potrafią latać za targetem to follow by chcieli xD


+1
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyPon Gru 14, 2015 11:29 pm

a prosiłem żeby nie mówić o ogarze, zapraszam do oglądnięcia filmiku Demona, powiedz ile razy wam spierdoliłem, chociażby z tego full trapa, sądzisz, że gdyby było follow to bym tak zrobił? Very Happy Na temat ogaru się nie odzywaj prosiłem o to w poście to musiałeś zacząć temat.
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 1:16 am

Dlatego ze się odsunął, nie dlatego że follow nie działa ;s
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 3:05 am

'Czytaj ze zrozumieniem debilu'. Jemu chodzi o to, że jakby był follow to by wam nie uciekł, bo byście na follow pobiegli za nim, a tak to dasha wyjebal i elo.
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 3:36 am

Follow się odznacza kiedy poruszmy się gdy jej zaznaczone, awesome chciał zabłysnąć ale wyszło jak zwykle ;/
Powrót do góry Go down
William
Chunnin
Chunnin
William


Liczba postów : 197
Join date : 22/12/2014
Age : 26

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 4:21 am

Assomek napisał:
'Czytaj ze zrozumieniem debilu'. Jemu chodzi o to, że jakby był follow to by wam nie uciekł, bo byście na follow pobiegli za nim, a tak to dasha wyjebal i elo.


Ty chyba nigdy się nie zmienisz XDDDDD
Powrót do góry Go down
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 4:46 am

William napisał:
Assomek napisał:
'Czytaj ze zrozumieniem debilu'. Jemu chodzi o to, że jakby był follow to by wam nie uciekł, bo byście na follow pobiegli za nim, a tak to dasha wyjebal i elo.


Ty chyba nigdy się nie zmienisz XDDDDD


TY W SUMIE TEŻ XDDDD
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 8:00 am

Caster w Cliencie Tibi jest opcja "Auto Chase Off" jesli ja odznaczymy to follow nie przestanie działać nawet jak się ruszysz, widać twoje obeznanie w tej grze :3
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 8:35 am

NotStrongEnough napisał:
Caster w Cliencie Tibi jest opcja "Auto Chase Off" jesli ja odznaczymy to follow nie przestanie działać nawet jak się ruszysz, widać twoje obeznanie w tej grze :3

Co ty cesz.. Full bot i jazda XDD
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 9:09 am

Nigdy nie słyszałem żeby ktoś tego używał, bijesz się na stacku z teamem który ma ewidentną przewagę liczebną. Chcecie odliczyć np. temari na targety która jest daleko od stacka, a ty do niej podlatujesz i padasz na pizdę xD, albo wchodzisz w opcję, żeby wyłączyć tą opcję w ciągu wara żeby ją wyłączyć xD

Jak się czujesz po wczorajszej przekopie z nowym teamem?
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 9:20 am

"Auto Chase Off" zaznaczam słowo "AUTO", ręcznie wystarczy, że wciśniesz tam na górze po prawej Stand i już opcja follow będzie wyłączona, znów pokazujesz, że twoja wiedza na temat tej gry jest ograniczona do bota :3
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 9:29 am

Jak już mówiłem potrafię biegać za targetem ręcznie i nie muszę prosić o przywrócenie follow dla raków ręki ;s.
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 9:40 am

Wiedza o Tibi ograniczona do bota GG WP. Jakbyś potrafił to bym padał jak pies a nie wybiegał z trapów.
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
TBF Demon
Moderator
Moderator
TBF Demon


Liczba postów : 293
Join date : 06/09/2014

Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? EmptyWto Gru 15, 2015 9:53 am

Bezsensowny spam, opcja nie zostanie przywrócona, kiedyś już to było poruszane, zamykam, jak Erexo będzie chciał to się wypowie.

@Kamaz BTW to Cie sam wypuściłem z trapa, bo nie widziałem gdzie stoisz, żebyś sam uciekł pushujac jednego z nas to miałbyś czym się chwalić Very Happy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Naprawienie Follow? Empty
PisanieTemat: Re: Naprawienie Follow?   Naprawienie Follow? Empty

Powrót do góry Go down
 
Naprawienie Follow?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Propozycje-
Skocz do: