IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Kara dla pana za takie coś

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Shirvallah
Jounin
Jounin

Liczba postów : 471

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Sro Gru 23, 2015 7:59 am

"Chodźcie wara 4 na 4"
"Szkoda czasu"

Szkoda czasu bo server logu trzeba pilnować, co jeśli boss się pojawi a my go przeoczymy?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
GraueMinato
Gennin
Gennin

Liczba postów : 50

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Sro Gru 23, 2015 8:13 am

TBF Demon napisał:
Tak samo jak ntsw nie może znaleźć normalnych graczy.
+0.5 bo jakiś mały % jest
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angel
Gennin
Gennin

Liczba postów : 146

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Sro Gru 23, 2015 10:08 am

TBF Demon napisał:
Tak samo jak ntsw nie może znaleźć normalnych graczy.
Jestem pojebany moge sie przyznać ale coż mam takie hobby Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TBF Demon
Moderator
Moderator

Liczba postów : 293

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Sro Gru 23, 2015 12:15 pm

NotStrongEnough napisał:
Dokładnie kolejny pomocnik Erexo po przegranym warze 9v5.
Spakojna Kazlina [582]: Pierdole ide im znerfic te itache itd z.w
Bo nas 9 a ich 5 to znaczy że przegrali bo Itachi "OP" do nerfa xd

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że łykacie wszystko co Wam się powie. Prawdę mówiąc, żebym chciał któregoś z Was "dojebać" to zrobiłbym to już dawno, a co do nerfa, to tak dostał, jak większość assassinów.

A jeżeli mowa o warach i battle to radzę się nie odzywać i leć pilnować serwer logu, aktualnie to Wam zostało, bo nie mam zamiaru grać, jeżeli Wy umiecie grać TYLKO z przewagą. Albo inaczej, jeżeli umiecie grać z randomową przewagą, bo jeżeli bierzesz typka żeby nas bić, a po "warze" sam go napierdalasz, to zostawia wiele do życzenia. Eldo, grajcie i bijcie się z Waszymi ukochanymi bossami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Grzesiek
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 43

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Sro Gru 23, 2015 12:26 pm

Ale wy płaczecie o to battle Surprised
Demon, wczoraj czy przedwczoraj jak wybiegliście w nas, razem z brazolami to było super ekstra bo zabiliście, teraz jak my zabiliśmy was to chujowo i nie ma po co grać. Skoro potraficie pisać na party channel, albo na default targety, to równie dobrze możecie pozbierać z temple 100 lvl, wbić im 500 w chwilę ( ja np. z tym nie mam problemu a Vebonn musiał napierdalać jak się wbijało lvl ) i próbować się bić.. a nie stać w temple i spamować "WAR 4vs4" Kurwa, jaką ekipe masz taką się bijesz..
Co do nerfów/buffów to w sumie z tego co widze jest do decyzja większości, bo każdy sądził że itachi jest op ścierwem..
I KURWA NIE PŁACZCIE ŚWIĘTA IDĄ
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TBF Demon
Moderator
Moderator

Liczba postów : 293

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Sro Gru 23, 2015 1:29 pm

Nie wybiegałem w nikogo "typowo". Sam wbiłem na serwer i się zdziwiłem, że tylu br nagle z nami tzn miało to być na jednego bossa, nikt nie mówił, że z br będziemy. Mógłbym Ci dać na wielu przykładach jaki to Wasz "team" jest randomowy i bierzecie kogo popadnie, ale szczerze mówiąc nie chce mi się, bo i tak nie ma to większego znaczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NotStrongEnough
Jounin
Jounin

Liczba postów : 413

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Czw Gru 24, 2015 1:28 am

Gówno mnie obchodzi co łykamy a co nie, jesteś kimś na tym zasranym NTSW? To się kurwa zachowuj jak ktoś z przywilejami a nie jak dziecko, bo zachowujesz się jak Soja, widziałeś kiedyś żeby Erexo tak pisał? ;d Stanowisko wymaga zachowania, którego ty jak widać nie posiadasz.

Co do randomowego teamu, to ja w nim widzę tylko osoby z Classica i osoby, które się znają z kilku edycji wstecz. Gdzie tu randomy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://elfbot.vopo.pl
Wildaszii
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Czw Gru 24, 2015 3:17 am

NotStrongEnough napisał:
Gówno mnie obchodzi co łykamy a co nie, jesteś kimś na tym zasranym NTSW? To się kurwa zachowuj jak ktoś z przywilejami a nie jak dziecko, bo zachowujesz się jak Soja, widziałeś kiedyś żeby Erexo tak pisał? ;d Stanowisko wymaga zachowania, którego ty jak widać nie posiadasz.

+10 pierwszy raz się chyba z tobą zgodzę.

Zachowujesz się demon jak typowy 13 latek, takie twoje dziecinne zachowanie odpycha ludzi od otsa. Weź się w końcu w garść, spinasz się z innymi o to kto dostał przekope, kto z kim jest i w ilu wychodzą, gowno Cię to powinno interesować co robią z kim są i w ilu wychodzą, mają team 9 osoby to wychodzą całym teamem, bo chyba nie będą się na grupy dzielić, że jedna połówka będzie wychodzić w czwartek a druga w piątek, bo było by to dosyć śmieszne Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vebonn
Jounin
Jounin

Liczba postów : 442

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Czw Gru 24, 2015 7:00 am

Wildaszii napisał:
NotStrongEnough napisał:

+10 pierwszy raz się chyba z tobą zgodzę.

Zachowujesz się demon jak typowy 13 latek, takie twoje dziecinne zachowanie odpycha ludzi od otsa. Weź się w końcu w garść, spinasz się z innymi o to kto dostał przekope, kto z kim jest i w ilu wychodzą, gowno Cię to powinno interesować co robią z kim są i w ilu wychodzą, mają team 9 osoby to wychodzą całym teamem, bo chyba nie będą się na grupy dzielić, że jedna połówka będzie wychodzić w czwartek a druga w piątek, bo było by to dosyć śmieszne Wink

To jednak się podzielą, bo nie będą mieli się z kim bić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirvallah
Jounin
Jounin

Liczba postów : 471

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś    Czw Gru 24, 2015 9:56 am

9 osób? chyba w nocy i to na 3 osoby ;s
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kara dla pana za takie coś