Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Galleria -aLieNa .

Go down 
+35
Inviinity <3.
Nefi
Leeder
Vebonn
[Kazekage]Shik'man
Paulinkaa
raezil
ChakraEnhanced
Oporowy
Inviniity
Haze
dami1310
Sasukexp
Ninboy
Keendy
Achiru
Royalz
Hasdi
Squell
Predator
Niepowazny
McGayver
FLASH
Nekro..
Sensimilla
Toopek
[卡格] 炸彈
[Kage] Erexo
[Król Sindirii] Hitotsu
Aka ogar
Brokend Lee
alfar58
KacperDrobny
-aLieN-
misiakowa
39 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
-aLieN-
Gennin
Gennin



Liczba postów : 62
Join date : 16/01/2013

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Sty 24, 2013 10:15 am

De Boomba ....
Jak Ci się nie spodoba to zrobie wszystkie grafiki od nowa co ?

@ Toopek , teraz raczej nie dam rady zrobić Shikamaru , ponieważ robie grafiki do NTSW .

Pozdrawiam ! Smile
Powrót do góry Go down
Sensimilla
Gennin
Gennin
Sensimilla


Liczba postów : 145
Join date : 17/01/2013
Age : 27
Skąd : poznań

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Sty 24, 2013 10:50 am

Erexo nie wiem jak ty ale ja myślę że mamy nowego grafika w grze.widać że ma chęć jest uzdolniony i ma zarąbiste pomysły.
Powrót do góry Go down
Toopek
Gennin
Gennin
Toopek


Liczba postów : 79
Join date : 06/04/2012
Age : 28
Skąd : Lublin

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Sty 24, 2013 11:46 am

@Alien

No mam nadzieję,że zrobisz ich sporo,jak i również ,że wymyślisz coś ciekawego do shikamaru,bo obecne grafiki są porażką.
Powrót do góry Go down
Nekro..
Gennin
Gennin
Nekro..


Liczba postów : 54
Join date : 01/02/2012

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 1:27 am

HAHA Bomba Erexo cie pojechal Smile xD
Powrót do góry Go down
[卡格] 炸彈
Nukenin
Nukenin
[卡格] 炸彈


Liczba postów : 1045
Join date : 17/03/2012
Age : 109

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptySob Sty 26, 2013 3:55 am

Dojechac to moze jedynie rure od odkurzacza, po za tym erexo dawalem mi miliard pomyslow do balansu CHUJA ZROBILES Z TEGO.Walczylismy z toba miesiacami zebys cos zrobil ale miales wyjebane i teraz jakie robisz update to widac ze klapa w chuj.


do -aLieN- nic niemam ale to nie styl ntsw grafik.
Powrót do góry Go down
FLASH
Gennin
Gennin
FLASH


Liczba postów : 79
Join date : 27/09/2012

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyPią Lut 08, 2013 7:06 am

Alien prośba, weź się pochwal tymi transami u erexo takie nowe transy na ntsw było by super Surprised Było by czym oko pocieszyć podczas expienia.
Powrót do góry Go down
Aka ogar
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 6
Join date : 21/01/2013

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyPią Lut 08, 2013 7:37 am

Alienowi się podobno komp zjebał i nie ma jak pokazać transów Sad
Powrót do góry Go down
FLASH
Gennin
Gennin
FLASH


Liczba postów : 79
Join date : 27/09/2012

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyPią Lut 08, 2013 7:44 am

MATHER OF GOD,?? Exclamation Sad No GOD WHY !! Aż mnie serce zabolało xD
Powrót do góry Go down
McGayver
Gennin
Gennin
McGayver


Liczba postów : 69
Join date : 10/02/2012
Age : 27
Skąd : Stalowa Wola

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyPią Lut 08, 2013 11:42 am

Ten Sasuke dobry mógłbyś zrobić Itachiego (edo -tensei) ?
Powrót do góry Go down
-aLieN-
Gennin
Gennin



Liczba postów : 62
Join date : 16/01/2013

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 14, 2013 6:27 am

Itachi Edo Tensei
Galleria -aLieNa . - Page 2 Buahhas
Powrót do góry Go down
KacperDrobny
Gennin
Gennin



Liczba postów : 77
Join date : 15/12/2011

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 14, 2013 8:28 am

Zajebisty:)
Powrót do góry Go down
Niepowazny
Nukenin
Nukenin
Niepowazny


Liczba postów : 919
Join date : 14/07/2012
Age : 27

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 14, 2013 9:37 am

Niestety ale popieram bombe, to nie są grafiki ntsw. :\ jeżeli choć jedna z grafik postaci od aliena, miałaby wejść to od razu też do reszty. Niezmienia to też faktu, że ntsw ma swój klimat dzięki grafikom jaki są. Te które robisz alien, są myślę nie co przeslodzone.

Druga sprawa to to co bomba pisał. Przez parę miesięcy był burdel w ch** spam, wyjebane po całości zarówno ze strony graczy jak i twojej nie oszukujmy się. I nagle zacząłes wprowadzać jakieś upt, pisać na forum jakbyś był aktywnym użytkownikiem. Nie ten erexo i teraz do bomby, że naskoczył na Ciebie. Może choć parę słów o co chodzi i wgl?
Powrót do góry Go down
[Król Sindirii] Hitotsu
Nukenin
Nukenin
[Król Sindirii] Hitotsu


Liczba postów : 719
Join date : 11/09/2011

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 14, 2013 10:20 am

Lol z cieni na płaszczu u ET Itachiego ... Co do stylu, bitch please to zlepki grafik z Losa, Wosa, NS...
Powrót do góry Go down
-aLieN-
Gennin
Gennin



Liczba postów : 62
Join date : 16/01/2013

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 10:12 am

Shikamaru :
Galleria -aLieNa . - Page 2 Shikamarub


Powrót do góry Go down
Brokend Lee
Nukenin
Nukenin
Brokend Lee


Liczba postów : 807
Join date : 24/11/2012
Age : 25
Skąd : Napewno nie z Brazyli

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 11:26 am

Hitotsu to sam zrób lepsze...
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/lubinlubinek
Predator
Nukenin
Nukenin
Predator


Liczba postów : 577
Join date : 31/01/2013

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 11:35 pm

Ale fajny Shikamaru ; )) Zrób może jeszcze Hinate ?
Powrót do góry Go down
[Król Sindirii] Hitotsu
Nukenin
Nukenin
[Król Sindirii] Hitotsu


Liczba postów : 719
Join date : 11/09/2011

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 11:37 pm

"To zrób lepsze" - No proszę proszę, a co kurwa mam słodzić? ... Weź czasem pomyśl dziecko bo co ty KURWA WIESZ O ZABIJANIU!?
Powrót do góry Go down
Toopek
Gennin
Gennin
Toopek


Liczba postów : 79
Join date : 06/04/2012
Age : 28
Skąd : Lublin

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 11:53 pm

-aLieN- napisał:
Shikamaru :
Galleria -aLieNa . - Page 2 Shikamarub



Pierwszy trans fajny,2 też,3 i 4 troche mało się różnią,przed ostatni to w ogóle nie wiadomo co to jest,za to last fajnie wyszedł Smile
Powrót do góry Go down
-aLieN-
Gennin
Gennin



Liczba postów : 62
Join date : 16/01/2013

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 8:28 am

Następna praca :
Galleria -aLieNa . - Page 2 Sasukehr
Powrót do góry Go down
Toopek
Gennin
Gennin
Toopek


Liczba postów : 79
Join date : 06/04/2012
Age : 28
Skąd : Lublin

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 8:31 am

-aLieN- napisał:
Następna praca :
Galleria -aLieNa . - Page 2 Sasukehr

4 ostatnie transy to na pewno coś nowego - zajebiście,pomijając fakt ,że trzeba je jescze troszkę poprawić ;d
4 pierwsze transy jakoś mi nie podeszły ;d
Powrót do góry Go down
Predator
Nukenin
Nukenin
Predator


Liczba postów : 577
Join date : 31/01/2013

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 8:59 am

Te Łapki u saska troszkę trzeba poprawić ale ogólnie bardzo fajne ; ) jocolor jocolor jocolor
Powrót do góry Go down
Brokend Lee
Nukenin
Nukenin
Brokend Lee


Liczba postów : 807
Join date : 24/11/2012
Age : 25
Skąd : Napewno nie z Brazyli

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 9:57 am

Ta ale jakoś kurwa zauważyłem że żadne ci się nie podobają więc czekam na twoje pomysły Smile
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/lubinlubinek
McGayver
Gennin
Gennin
McGayver


Liczba postów : 69
Join date : 10/02/2012
Age : 27
Skąd : Stalowa Wola

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 10:42 am

Sasuke zaje*isty jakby takie transe były to bym znów zaczął orać , itachi ET też wymiata NPC i te wszystkie grafiki gościu wymiatasz Very Happy
Powrót do góry Go down
[Król Sindirii] Hitotsu
Nukenin
Nukenin
[Król Sindirii] Hitotsu


Liczba postów : 719
Join date : 11/09/2011

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 10:42 am

Nie no kurwa utnę ci łeb, naszczam i spowrotem pszyszyje. Czy ja kurwa mówię że mi sie coś kurwa nie podoba? Ja tylko wytknąłem błąd gdyż płaszcz jest w pewnym miejscu rozjaśniony prawdopodbnie jakimś przyborem w gimpie/innym programie. Takich cieni nie stosuje się na spritach -jak juz zastosował taki cień to coraz bardziej oddala się od stylu ntsw- prędzej mm w zwykłym prostym normalnym rysowaniu, ale co ty kurwa możesz o tym wiedzieć skoro nie siedzisz w tym. Wiadomo, że jak ktoś nie siedzi w tym temacie ani nigdy nie miał styczności z spritem nie zauważy błędów i wszystko co może napisać to "Fajne". A po pięćdziesiąte to - Mam prawo by mi się nie podobało, jednak nigdzie nienapisałem tego, wręcz przeciwnie grafiki są na poziomie, jednak cienie u Edo Itacha kuleją, ale co ty wiesz o zabijaniu? Jeszcze istnieje coś takiego jak indywidualnośc i wolność słowa oraz wygłaszanie własnej opini i ty mi tu kmiocie nie będziesz narzucać czy mogę wytykać błędy czy nie. Nawet jak mi by się nie podobało to widocznie nie podeszło mi lub jest źle wykonane (tak nie jest), a ty panie wielki NIE MÓGŁBYŚ z tym nic zrobić, aż tak cie to boli? Dalsze twoje posty ku mojej osobie i mojej opini będą ignorowane. Akurat formułka "jedności" w wyrażaniu opini nie istnieje. Kolejny z gatunku "nieważne jakie gówno mi dadzą i tak napisze że to dobre". I ostatnie to nie nie mam zamiaru na twoje życzenie bawić się w sprity.


@Topic - Nowa praca; włosy w cs1 i cs2 sprawiają wrażenie stojących a nie opadających na plecy.
Powrót do góry Go down
-aLieN-
Gennin
Gennin



Liczba postów : 62
Join date : 16/01/2013

Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 12:01 pm

Dzięki za wypowiedzi .
Hitotsu - tak masz prawo do własnego zdania i możesz wypowiadać się jeśli tylko tego chcesz Smile

1. Grafiki - robie je tylko w " Paincie "
2. Grafik nie robie stylem NTSW , robie swoim .
3. Co do cieniowania - " Każdy orze jak może " , czyli cieniujemy jak umiemy Very Happy

Niedługo dodam coś nowego .: )

Pozdrawiam .



Powrót do góry Go down
Sponsored content





Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Galleria -aLieNa .   Galleria -aLieNa . - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Galleria -aLieNa .
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: PixelArt-
Skocz do: