Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podanie by Squice

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
faraoneks
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 6
Join date : 29/06/2012
Age : 27
Skąd : sosnowiec

Podanie by Squice Empty
PisanieTemat: Podanie by Squice   Podanie by Squice EmptySro Lip 03, 2013 3:48 pm

Imię:Łukasz
Nick w grze:Squice
Wiek:17
Coś o sobie:Jestem uczciwy oraz miły
Ile grasz w tibie:z 5 lat
Ile grasz na OTS'ach:z 5 lat
Jakie posiadasz informacje o tibia:Dużo informacji
Ile grasz na naszym OTS'ie:z 3 lata
Jakie posiadasz umiejętności w maperstwie/skryptowaniu itp:Maperstwo mi dobrze idzie a skryptowanie nie za bardzo, ale umiem się bardzo szybko nauczyć jak będzie taka potrzeba
Dlaczego Ja:Nie jestem taki żeby dawać itemki za free lub dawać bany za nic. Siedzę bardzo dużo na kompie wiec mógłbym przypilnować OTS [Robić dużo eventów itp.]
Znajomość kommend (od skali 1 do 10):9
Składki na serwer - Oczywiście, ze składka będzie ile sb tam Kage Erexo zażyczy, tylko nie jakaś kosmiczna cena xD....
Powrót do góry Go down
http://CS-Zdobycz.pl
Ou
Gennin
Gennin
Ou


Liczba postów : 66
Join date : 27/06/2013
Age : 30

Podanie by Squice Empty
PisanieTemat: Re: Podanie by Squice   Podanie by Squice EmptyCzw Lip 04, 2013 8:47 pm

Pochwal sie jak ladnie wyzywasz ludzi gdy cie zabija. Chociaz nie jestem w stanie zrozumiec czemu piszesz do osoby, ktora cie zabila jakies niemile rzeczy.

Bierzesz ta gre za powaznie, a co jest przykladem niedojrzalosci(zbedna cecha u ludzi z posada). To tylko gra. Wyluzuj.

Powrót do góry Go down
Haze
Chunnin
Chunnin
Haze


Liczba postów : 231
Join date : 29/01/2013
Age : 27
Skąd : Zabrze

Podanie by Squice Empty
PisanieTemat: Re: Podanie by Squice   Podanie by Squice EmptyPią Lip 05, 2013 4:28 am

Moze i byl bys dobrym anbu a server anbu potrzebuje ale ja ci anbu nie dam. Byli juz tacy anbu ze nie dalo sie grac.., idioci co dawali bana za nic, wiec nie wiem czy erexo da wgl komus anbu ale przydal by sie jakis. Znajac zycie znowu ktos by pisal posta na forum 'A ten i tamten anbu dal mi bana za nic prosze o unbana', tak jest czesto wiec musial bys jakies screeny badz filmiki robic bo by cie mogli jacys 'idioci' wkrecac. Powodzenia moze dostaniesz anbu Wink
Powrót do góry Go down
Niepowazny
Nukenin
Nukenin
Niepowazny


Liczba postów : 919
Join date : 14/07/2012
Age : 27

Podanie by Squice Empty
PisanieTemat: Re: Podanie by Squice   Podanie by Squice EmptyPią Lip 05, 2013 4:36 am

Nie będzie anbu, a póki co nie ma go Erexo nawet w planach. Nie ma odpowiednich ludzi.

I pytanie ode mnie: co to wgl jest? Jakieś podania, huh?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie by Squice Empty
PisanieTemat: Re: Podanie by Squice   Podanie by Squice Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie by Squice
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: OWiON-
Skocz do: