Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3

Go down 
+3
NotStrongEnough
Hidan Aka Bakteria
William
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
William
Chunnin
Chunnin
William


Liczba postów : 197
Join date : 22/12/2014
Age : 26

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 2:55 am

Shirvallah napisał:
Tłumaczy się winny, ja tylko chciałem sprostować mój błąd w pisowni.

1.27 Apr 2015, 20:01 Killed at Level 500 by Blode Come Back and Snakeeeee.

2.27 Apr 2015, 19:04 Killed at Level 500 by Blode Come Back and Snakeeeee.

3.27 Apr 2015, 19:03 Killed at Level 500 by Love Life Love Pure and Blode Come Back.

I tak można wiecznie ^.^
Powrót do góry Go down
TheAlpHa
Gennin
Gennin
TheAlpHa


Liczba postów : 85
Join date : 25/01/2015
Age : 28

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 3:13 am

dziwne, aby nie padał ... na serverze battle =.=
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 3:27 am

Nom XD Każdy pada, jedni mniej drudzy więcej ;3
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
TheAlpHa
Gennin
Gennin
TheAlpHa


Liczba postów : 85
Join date : 25/01/2015
Age : 28

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 3:44 am

ale nwm jak można wyliczać komuś dedy, na serverze, który polega na ciągłej walce ...
Jasiu logic...
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 3:57 am

To jest Jasiek, tego nie ogarniesz Razz
Jest z Wrocławia, mieszka tam Zatsu więc mu to wybacz XD
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
William
Chunnin
Chunnin
William


Liczba postów : 197
Join date : 22/12/2014
Age : 26

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 5:36 am

Last napisał:
To jest Jasiek, tego nie ogarniesz Razz
Jest z Wrocławia, mieszka tam Zatsu więc mu to wybacz XD

Już nie Wrocław Very Happy
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 6:25 am

@veredran No dobra, jedną edycje kank może być za silny, ale bez przesady żeby assasin był taki tankowaty, może sobie napierdalać jak szalony ale jego wytrzymałość jest podejrzana Very Happy.

@William Napisałem o tym że w pośpiechu nie dopisałem jednego słówka, a ty wyskakujesz z moimi dedami xD, brak słów.

@TheAlpHa Mam większy dmg niż wymienione przez Ciebie osoby, a pomimo tego nie potrafiliśmy go nawet wyliczyć. Nawet ta op ino nie potrafiła by wystać spamowania spellami od prawie czterech 500 lvli + yonbiego na klate.

@Last Potrzeba "ogaru" aby zabić kolesia w trapie z yonbim na sobie i praktycznie czterema 500 lvlami spamującymi go? Jak byś to zrobił Panie ogarnięty, wytłumacz mi.

Awesome nawet nie komentuję, jestem pełen podziwu w jego stronę że tak dobrze ukrywał się przed szkołą specjalną przez te wszystkie lata.
Powrót do góry Go down
TheAlpHa
Gennin
Gennin
TheAlpHa


Liczba postów : 85
Join date : 25/01/2015
Age : 28

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:29 am

to w takim razie proszę o wytłumaczenie, skoro macie ten dmg. To jakim cudem nie potrafiliście go zaje**ć ??
nam to nei sprawiło żadnego problemu ...
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:30 am

Pokaż mi jak zabijacie go we 2.
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:32 am

Caster, wystarczy odliczyć i jebnąć combo a nie na tym exh każdy bił spella w innym momencie i mnie zabić nie mogliście :3
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
TheAlpHa
Gennin
Gennin
TheAlpHa


Liczba postów : 85
Join date : 25/01/2015
Age : 28

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:32 am

pisałem we 3  :
ja , pajac i shisui .
                   
raz    dwa    trzy
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:33 am

Umiejętność czytania ze zrozumieniem Sad Sad Sad
NAPISAŁEM ŻE RÓWNIEŻ GO WYLICZALIŚMY I GÓWNO TO DAŁO.
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:34 am

Zwracam honor, nie zauważyłem pajaca. No ale to i tak dużo nie zmienia ponieważ dwie osoby 500 lvl i dwa 450 + yonbi biją raczej więcej od trzech 400+.
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:38 am

Caster, zdziwie cię ale to było 3v3 i wyjebali całą naszą 3 więc chyba jednak biją więcej niż wy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Awesome AW
Nukenin
Nukenin
Awesome AW


Liczba postów : 964
Join date : 27/06/2014

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:41 am

Noo, Pan płaczący zaraz kierowncie puści ;/
~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 LevcHrhxr

Widzisz jak się o Ciebie płaczku martwie? Nawet maść mam dla Ciebie Smile
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 7:56 am

Wyjebali was 3 na 3 i mówisz mi o ogarze xD, przy czym masz 500 lvl.....
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 8:06 am

Może i mam 500 Level ale jednak ustać 3 Kankiem to raczej się nie da? Oj Caster każdego posta rozkminiasz 5 minut żeby odpowiedzieć tak abym to ja albo ktoś inny wyszedł gorzej a Ty będziesz dowartościowany, no ale niestety nie wychodzi Ci to już ostatnio, jakoś straciłeś poparcie na forum, nie licząc osób z twojego teamu Very Happy
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 8:12 am

Poparcie na forum? xD
Nigdy go praktycznie nie miałem xD, i nie myślę 5 minut nad postem ponieważ nie siedzę ciągle na forum i tylko odświeżam czy są nowe posty lecz robię różne rzeczy i tylko co jakiś czas je sprawdzam. A skoro nie ustałeś 3 osób to powiedz mi jakim cudem ustałeś trzy 400 lvle w trapie po lewej od seonga i jeszcze ich wybiłeś? No i w trapie tam na yonbim, z samych targetów bez yonbiego powinieneś paść, nie jesteś tankiem tylko assasinem.
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 8:14 am

Caster i to pytanie musisz zadać sobie i w głowie sam sobie na nie odpowiedz, skoro dają mnie zabić 3 osoby luźno to jakimi noobami musicie być że mając mnie w trapie używacie jajek i padacie? o.O
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 8:22 am

Tylko słodka padł, a używał jaj bo nie miał pilsów. No i chce to zobaczyć jak padasz od 3 osób.
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 8:26 am

Co może mamy Ci coś udowadniać jeszcze? hahaha
Pewnie specjalnie mnie mój team zabije żeby Ci udowodnić że da się mnie zabić XD
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
TheAlpHa
Gennin
Gennin
TheAlpHa


Liczba postów : 85
Join date : 25/01/2015
Age : 28

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 10:31 am

Caster powiem tak Very Happy
Ja > twoi brazole xDD
a do pomocy miałem jeszcze pajaca i shisui xDD
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2015 1:30 pm

Że czarni to gorsi? Very Happy, z czasem się też wyrobią zobaczycie Very Happy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3   ~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER   <------3 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
~~ PRAWILNE MYŚLENIE ~~ BY CASTER <------3
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Screeny-
Skocz do: