Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 LoL xDDDD Zwała

Go down 
+14
TBF Demon
Vebonn
Saszek
Lorez
(RETIRED) Loth
EmeIth
[Kage] Erexo
TheAlpHa
Leeder
Awesome AW
Brokend Lee
Shirvallah
Kaizoku ou ni ore wa naru
The Shu
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
The Shu
Gennin
Gennin
The Shu


Liczba postów : 105
Join date : 04/04/2015
Age : 28
Skąd : Z komputera

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 9:14 am

http://screenshotuploader.com/s/15050_9xx
Od kiedy to pisanie na priv jest reklama serwera ? Smile.

+ nie ma żadnej wzmianki o banie za reklamowanie serwera:
Najwyzsza wladza na serwerze jest Server Creator.
Tworząc konto na serwerze akceptujesz jego regulamin.

I. Nazwa postaci
1) Imię postaci powinno się składać co najmniej z 4 liter.
2) Imiona potworów, NPC są zakazane.
3) Imiona graczy mogą zawierać wyłącznie litery. Liczby, znaki pomocnicze są zakazane.
4) Nazwa postaci może się składać maksymalnie z 3 członów.
5) Nazwa postaci nie może być obraźliwa.
6) Zakazane jest tworzenie postaci z nazwami osób prawdziwych (zarówno żyjących jak i tych których już nie ma z nami). Przykład zakazanego nicku : Doda, Justin Biber.

II. Rozmowa
1) Obraza lub nagminne używanie wulgaryzmów - ban 3 dni.
2) Obraza władzy serwera - ban 4 dni.
3) Powtarzanie wypowiedzi na czacie (spam) - ban 5 dni.
4) Kwestionowanie regulaminu - ban 3 dni.
5) Nakłanianie do zrobienia czegoś sprzecznego z regulaminem - ban 3 dni.
6) Oszukiwanie innych graczy - ban 7 dni.
7) Oszukiwanie władzy serwera - ban 14 dni.
8 ) Nieustanne prośby o darmowe przedmioty mimo odmowy osoby, którą o to prosimy - ban 4 dni.
9) Oferowanie czegoś na serwerze za coś poza serwerem i na odwrót - delete postaci, za próbę kupna - ban 7 dni(Wyjątek stanowi PACC tylko i wyłącznie na serverze Dragon Ball Redemption).
10) Sprzedawanie, wymienianie, kupowanie przedmiotów na serwerze lub poza serwerem. - ban 20 dni.
11) Sprzedawanie, wymienianie, kupowanie postaci za coś na serwerze lub poza serwerem (dozwolone jest tylko dobrowolne oddanie postaci, przyjmujecie ją na własną odpowiedzialność) - delete.
12) Jeżeli chcemy zreportować osobę która łamie regulamin musimy zrobić to w ciągu 24 godzin od wykroczenia tej osoby. Nie dotyczy to hacków.
13) Każdy gracz ma obowiązek odpowiadania władzy serwera, w przypadku ignorowania władzy gdy sprawdza ona czy nie łamiemy regulaminu możemy zostać potraktowania tak jakbyśmy go łamali.

III. Programy
1) Używanie botów - ban 20 dni.
2) Używanie programu który pomaga nam w grze, wykonuje jakąś czynność za nas - ban 20 dni.
3) Używanie anty kick'a - ban 15 dni.
4) Granie więcej niż jedną postacią w tym samym czasie (dotyczy także exit'a) - ban 20 dni.
5) Jeżeli gramy z bratem/siostrą itp. na tym samym IP należy to zgłosić władzy w specjalnym temacie lub napisać prywatną wiadomość na forum.
6) Jeśli odwołujemy się od słusznego bana więcej niż jeden raz to władza prawo usunąć postać.

Każdy gracz ma grać za siebie, nie wspomagamy się różnego rodzaju programami które wykonują nam różne czynność.

IV Ogólne
1) Wykorzystywanie błędów w grze lub jej słabość (follow podczas biegania na bierzni, PPM) - ban 20 dni.
2) Sprowadzanie potworów do miast lub miejsc publicznych - ban 10 dni.
3) Wymiana kont lub współdzielenie go z kimś - ban 20 dni.
4) Niszczenie porządku serwera :
a) zaśmiecanie - ban 3 dni
b) pchanie innych graczy bez powodu (nie dotyczy PVP oraz przesuwania osób które blokują respawn / quest itp, zezwala się do pięciu popchnięć gracza, nie można też pchać gracza ktory nie będzie sobie tego życzył, np. jeśli odepchniecie mnie a ja napiszę "Nie pchaj mnie" ty jednak zrobisz to ponownie to mam prawo prosić o bana) - ban 5 dni
c) blokowanie spawnów bez powodu - ban 5 dni
d) kradzież lootów (nie dotyczy najazdów gdy z bosa spada lot na ziemie) - ban 4 dni
e) utrudnianie gry innym graczom
f) uniemożliwianie wykonania questów innym graczom - ban 5 dni
g) atakowanie potworów, które biją innego gracza jest zabronione chyba, że on się na to zgadza.(Potwór należy do osoby którą aktualnie atakauje. NIE dotyczy sag) - ban 6 dni
5) Hakowanie innych - delete
6) Jeżeli łączna suma dni bana przekroczy 40 dni, postać zostaje usunięta.
7) Publikowanie nieprawdziwych screenów, filmów itp. by inny gracz został ukarany - delete wszystkich postaci które brały świadomy udział w tworzeniu tego fake.
8 ) Każdy gracz może posiadać wyłącznie jeden domek, za posiadanie większej ilość grozi utrata wszystkich domków wraz z przedmiotami oraz ban na 5 dni.
9) Wszystkie questy do których potrzebujemy pick są zakazane. Wyjawienie sekretu - ban na 3 dni.

V Sagi
1) Celowe pufanie sagi - ban 10 dni
2) Blokowanie respa sagi - ban 10 dni
3) Blokowanie sag, krzesłami, itemami itd. (tyczy się to również wykorzystania trapów występujących na mapie) - ban 15 dni
4) Rulowanie sagi w miejsca publiczne np. tr,depo - ban 5 dni
5) Wykorzystywanie bugów sag nie zgłaszając ich - ban 10 dni

VI Prawa
1) Każdy ma prawo zadać dowolną ilość pytań sensownych pytań na które nie zna odpowiedzi a jej potrzebuje na Help-Chat (pytania tylko i wyłącznie związane z problemem gry. Pytania typu "Ma ktoś jakieś itemki?" mogą być zgłoszone a gracz otrzyma ban 3 dni za offtopic. [Pytanie musi być napisane 2 razy aby móc to zgłosić]).
2) Masz prawo do 2 kratek na bieżni w celu wbicia Train Pointsów.
3) Masz prawo do 5 minutowego nie obserwowania postaci będącej w protection zone.
4) Masz prawo przeprosić za drobne przekleństa, wulgaryzm by uniknąć bana.
5) Masz prawo pytać wyższą władze serwera o pomoc w ważnych sprawach, bugów lub utknięcia gdzieś.

Najwyższa władza serwer nie ponosi odpowiedzialność za rzeczy oraz doświadczenie utracone w wyniku crashów lub innych czynników tego typu. Zastrzegam sobie także możliwość zmiany regulaminu jak i zbanowanie gracza na dowolną ilość dni lub odbanowanie beż uzasadnienia, gdy uznam, że to konieczne.

Więc w takim razie żądam unbana ze względu na regulamin i proszę o dodanie tego punkty do regulaminu Wink.
Powrót do góry Go down
Kaizoku ou ni ore wa naru
Chunnin
Chunnin
Kaizoku ou ni ore wa naru


Liczba postów : 225
Join date : 01/06/2013

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 9:22 am

+1

xDDDDDDD zwała


Ostatnio zmieniony przez TYLER THE CREATOR dnia Sob Maj 16, 2015 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 9:23 am

Pierw zabiera mu lvl a potem banuje mimo że nie złamał regulaminu, gj erexo!
Powrót do góry Go down
Brokend Lee
Nukenin
Nukenin
Brokend Lee


Liczba postów : 807
Join date : 24/11/2012
Age : 25
Skąd : Napewno nie z Brazyli

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 9:39 am

Erexo, Ty sobie chyba kpiny urządzasz xD
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/lubinlubinek
Awesome AW
Nukenin
Nukenin
Awesome AW


Liczba postów : 964
Join date : 27/06/2014

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 9:46 am

hahaahahhahahahah o kurwa xDDDDDD
Powrót do góry Go down
Leeder
Nukenin
Nukenin
Leeder


Liczba postów : 799
Join date : 12/12/2012
Skąd : Szczytno

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 9:49 am

NTSW jest troche dziwne i ma 2 regulaminy, których i tak nikt nie przestrzega, kumplu.

LoL xDDDD Zwała Qzqotfitflikmnaiqvmqqolalanwnghianxdzqakwugemtkhguzigpqboqdssmfydzkzpwjaubuwignrqgqthzbkxwoimhskohan
Powrót do góry Go down
http://leederek.pl
The Shu
Gennin
Gennin
The Shu


Liczba postów : 105
Join date : 04/04/2015
Age : 28
Skąd : Z komputera

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 11:50 am

Leeder napisał:
NTSW jest troche dziwne i ma 2 regulaminy, których i tak nikt nie przestrzega, kumplu.

LoL xDDDD Zwała Qzqotfitflikmnaiqvmqqolalanwnghianxdzqakwugemtkhguzigpqboqdssmfydzkzpwjaubuwignrqgqthzbkxwoimhskohan
To niech doda ten regulamin który podałeś do zakładania konta nie na to się zgadzałem :*.
Powrót do góry Go down
TheAlpHa
Gennin
Gennin
TheAlpHa


Liczba postów : 85
Join date : 25/01/2015
Age : 28

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 12:28 pm

The Shu napisał:
Leeder napisał:
NTSW jest troche dziwne i ma 2 regulaminy, których i tak nikt nie przestrzega, kumplu.

LoL xDDDD Zwała Qzqotfitflikmnaiqvmqqolalanwnghianxdzqakwugemtkhguzigpqboqdssmfydzkzpwjaubuwignrqgqthzbkxwoimhskohan
To niech doda ten regulamin który podałeś do zakładania konta nie na to się zgadzałem :*.

Ma racje chłopak
podpisywał ten regulamin przy zakładaniu konta
Powrót do góry Go down
[Kage] Erexo
Kage
Kage
[Kage] Erexo


Liczba postów : 844
Join date : 21/03/2011

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 12:36 pm

http://ntsw.pl//index.php/p/v/rules

Biorąc pod uwagę drugi regulamin:
Kod:
Najwyzsza wladza na serwerze jest Server Creator.
Jako Server Creator podporządkowałem się do ów podpunktu który udzielił mi władzy do zbanowania Cię na dowolną ilość godzin, tudzież wybrałem 99999.
Jesteś bezczelny.
Powrót do góry Go down
http://ntsw.otos.pl
Awesome AW
Nukenin
Nukenin
Awesome AW


Liczba postów : 964
Join date : 27/06/2014

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 1:06 pm

pozdrowienia z konkurencji.. wiecej sie dzieje niz na NTSW..
LoL xDDDD Zwała LXfc
Powrót do góry Go down
The Shu
Gennin
Gennin
The Shu


Liczba postów : 105
Join date : 04/04/2015
Age : 28
Skąd : Z komputera

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 1:20 pm

[Kage] Erexo napisał:
http://ntsw.pl//index.php/p/v/rules

Biorąc pod uwagę drugi regulamin:
Kod:
Najwyzsza wladza na serwerze jest Server Creator.
Jako Server Creator podporządkowałem się do ów podpunktu który udzielił mi władzy do zbanowania Cię na dowolną ilość godzin, tudzież wybrałem 99999.
Jesteś bezczelny.
Po 1 przy zakładaniu konta akceptujesz 1 regulamin a nie 2 Wink.
Po 2 Nie miałeś prawa mnie zbanować za to o czym pisze z kimś na pw bo nie powinno Cie to interesować to jest w końcu PRIVATE.
Po 3 Kto tu jest bezczelny kradnąc tydzień gry swojej topce :*.
Po 4 Ogarnij Siebie i ten serwer w końcu.
Po 5 Zapewne rzucisz bana za ukazanie ci prawdy Smile.
Powrót do góry Go down
EmeIth
Chunnin
Chunnin
EmeIth


Liczba postów : 297
Join date : 27/01/2014
Age : 25

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 2:34 pm

The Shu napisał:
[Kage] Erexo napisał:
http://ntsw.pl//index.php/p/v/rules

Biorąc pod uwagę drugi regulamin:
Kod:
Najwyzsza wladza na serwerze jest Server Creator.
Jako Server Creator podporządkowałem się do ów podpunktu który udzielił mi władzy do zbanowania Cię na dowolną ilość godzin, tudzież wybrałem 99999.
Jesteś bezczelny.
Po 1 przy zakładaniu konta akceptujesz 1 regulamin a nie 2 ;).
Po 2 Nie miałeś prawa mnie zbanować za to o czym pisze z kimś na pw bo nie powinno Cie to interesować to jest w końcu PRIVATE.
Po 3 Kto tu jest bezczelny kradnąc tydzień gry swojej topce :*.
Po 4 Ogarnij Siebie i ten serwer w końcu.
Po 5 Zapewne rzucisz bana za ukazanie ci prawdy :).
Nie mow ze 2. to tak na serio e.e, i gdzie tutaj prywatnosc osobista w takim badz razie erexo? :|
Powrót do góry Go down
(RETIRED) Loth
Academy Student
Academy Student
(RETIRED) Loth


Liczba postów : 15
Join date : 10/04/2015

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 3:00 pm

Awesome AW napisał:
pozdrowienia z konkurencji.. wiecej sie dzieje niz na NTSW..
LoL xDDDD Zwała LXfc
Spokojnie, niedługo nlo
@shu, o czym ty pierdolisz? że niby >właściciel< servera nie miał prawa Ciebie zbanować?
Powrót do góry Go down
Awesome AW
Nukenin
Nukenin
Awesome AW


Liczba postów : 964
Join date : 27/06/2014

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 3:09 pm

na NLO tez wbije ;p
Powrót do góry Go down
The Shu
Gennin
Gennin
The Shu


Liczba postów : 105
Join date : 04/04/2015
Age : 28
Skąd : Z komputera

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptySob Maj 16, 2015 7:16 pm

@Loth może na początek przeczytaj cały temat a nie wyrywasz zdanie z kontekstu ..
Powrót do góry Go down
[Kage] Erexo
Kage
Kage
[Kage] Erexo


Liczba postów : 844
Join date : 21/03/2011

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyNie Maj 17, 2015 3:47 am

The Shu napisał:

Po 1 przy zakładaniu konta akceptujesz 1 regulamin a nie 2 Wink.
Po 2 Nie miałeś prawa mnie zbanować za to o czym pisze z kimś na pw bo nie powinno Cie to interesować to jest w końcu PRIVATE.
Po 3 Kto tu jest bezczelny kradnąc tydzień gry swojej topce :*.
Po 4 Ogarnij Siebie i ten serwer w końcu.
Po 5 Zapewne rzucisz bana za ukazanie ci prawdy Smile.

1. właśnie Ci udowodniłem na jakiej podstawie zostałeś zbanowany wedle regulaminu nr1
2. serwer jest moją własnością, wliczając w to wszystkie konta i postacie, zatem pisanie iż nie miałem do czegoś prawa na własnym serwerze jest po prostu śmieszne
3. bezczelność objawiła się po mimo moich ostrzeżeń dotyczących expienia jak i reklamowania swojego serwera
4. mam nadzieję że zrozumiesz co to jest prowadzić serwer, o ile dane Ci będzie prowadzenie go przez dłużej niż tydzień
5. już go masz?
Powrót do góry Go down
http://ntsw.otos.pl
The Shu
Gennin
Gennin
The Shu


Liczba postów : 105
Join date : 04/04/2015
Age : 28
Skąd : Z komputera

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyNie Maj 17, 2015 8:23 am

Zakaz expienia na otsie o tego zacznijmy masakra xDD po to się gra żeby wbijać topke iść na wara ...
co do bana chodziło mi o forum
I rozmowa z Tobą to porażka jednak życzę powodzenia w prowadzeniu serwera Wink.
Powrót do góry Go down
Lorez
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 1
Join date : 17/05/2015

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyNie Maj 17, 2015 11:44 am

Erexo właśnie takim dziecięcym zachowaniem rozjebujesz swój serwer....
Banujesz kogoś za to co pisał na priv. człowieku albo brak ci rozumu albo totalnym debilem jesteś.
Ogarnij to ze podczas startu grało 150 graczy teraz gra max 50-70 a dlaczego ... właśnie z powodu twojego pojebanego myślenia rozjebujesz serwer.

Najwyzsza wladza na serwerze jest Server Creator. To prawda ale nie wpierdalać zasad wyssanych z palca bo masz taki pierdolony kaprys.
Powrót do góry Go down
Saszek
Gennin
Gennin



Liczba postów : 129
Join date : 18/05/2013
Age : 26
Skąd : Szczecin

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyNie Maj 17, 2015 12:38 pm

Życie jest niesprawiedliwe. Jednemu się farci, drugiemu nie. Ja stoje murem za Beniem, lecz nic się nie da zrobic Razz
Erexa server - jego zasady.
Powrót do góry Go down
Awesome AW
Nukenin
Nukenin
Awesome AW


Liczba postów : 964
Join date : 27/06/2014

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyNie Maj 17, 2015 2:38 pm

i tak Erexo unbana nie da, wiec lipa z lekka. i teraz znaczenie 'prywatnosc' nabiera innego znaczenia..
Powrót do góry Go down
The Shu
Gennin
Gennin
The Shu


Liczba postów : 105
Join date : 04/04/2015
Age : 28
Skąd : Z komputera

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyPon Maj 18, 2015 8:13 am

Ta trzeba odpuścić i tylko przyglądąć się jak serwer upada :/
@Erexo co do mojego serwera to się nie martw może nie będzie oskryptowany tak jak twój ale myślę, że mam sporą szansę przebić Twój serwer i Twoją 6 letnią pracę ;x.
Powrót do góry Go down
Awesome AW
Nukenin
Nukenin
Awesome AW


Liczba postów : 964
Join date : 27/06/2014

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyPon Maj 18, 2015 9:07 am

nie chwal dnia przed zachodem Benio Smile jak na razie to Twój serwer to same kopie, nic szczególnego tam nie ma. Mocnym usprawiedliwieniem jest to, że ten serwer ma 2-3 tygodnie, także działaj Wink
Powrót do góry Go down
[Kage] Erexo
Kage
Kage
[Kage] Erexo


Liczba postów : 844
Join date : 21/03/2011

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyPon Maj 18, 2015 9:21 am

znaczenie `prywatność` jest wciąż takie same, jedna ze stron się do niego zrzekła i odtajniła prywatną konwersację co pokazała pisząc do mnie ze skargą, iż jest nagabywane treściami które niekoniecznie chciałaby zobaczyć, w tym wypadku jako administrator zareagowałem. Shu, po raz kolejny życzę Ci byś miał okazję doświadczyć jak to jest administrować nad grupką wiecznie niezadowolonych chłopczyków którzy mimo jadu który wypluwają na Twój serwer, i tak go nie opuszczą gdyż nie mają co zrobić ze swoim życiem, życzę Ci tego z całego serca. Jeszcze raz powtórzę, jesteście bezczelni.
Powrót do góry Go down
http://ntsw.otos.pl
The Shu
Gennin
Gennin
The Shu


Liczba postów : 105
Join date : 04/04/2015
Age : 28
Skąd : Z komputera

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyPon Maj 18, 2015 12:51 pm

[Kage] Erexo napisał:
znaczenie `prywatność` jest wciąż takie same, jedna ze stron się do niego zrzekła i odtajniła prywatną konwersację co pokazała pisząc do mnie ze skargą, iż jest nagabywane treściami które niekoniecznie chciałaby zobaczyć, w tym wypadku jako administrator zareagowałem. Shu, po raz kolejny życzę Ci byś miał okazję doświadczyć jak to jest administrować nad grupką wiecznie niezadowolonych chłopczyków którzy mimo jadu który wypluwają na Twój serwer, i tak go nie opuszczą gdyż nie mają co zrobić ze swoim życiem, życzę Ci tego z całego serca. Jeszcze raz powtórzę, jesteście bezczelni.

Brawo właśnie pokazałeś swoje podejście do graczy przepraszam do ludzi którzy ci płacą za to co robisz i nie broń się argumentem, że dotacja jest dobrowolna...
Powrót do góry Go down
EmeIth
Chunnin
Chunnin
EmeIth


Liczba postów : 297
Join date : 27/01/2014
Age : 25

LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała EmptyPon Maj 18, 2015 12:52 pm

The Shu napisał:
[Kage] Erexo napisał:
znaczenie `prywatność` jest wciąż takie same, jedna ze stron się do niego zrzekła i odtajniła prywatną konwersację co pokazała pisząc do mnie ze skargą, iż jest nagabywane treściami które niekoniecznie chciałaby zobaczyć, w tym wypadku jako administrator zareagowałem. Shu, po raz kolejny życzę Ci byś miał okazję doświadczyć jak to jest administrować nad grupką wiecznie niezadowolonych chłopczyków którzy mimo jadu który wypluwają na Twój serwer, i tak go nie opuszczą gdyż nie mają co zrobić ze swoim życiem, życzę Ci tego z całego serca. Jeszcze raz powtórzę, jesteście bezczelni.

Brawo właśnie pokazałeś swoje podejście do graczy przepraszam do ludzi którzy ci płacą za to co robisz i nie broń się argumentem, że dotacja jest dobrowolna...
Do tego jestesmy bezczelni piszac prawde.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





LoL xDDDD Zwała Empty
PisanieTemat: Re: LoL xDDDD Zwała   LoL xDDDD Zwała Empty

Powrót do góry Go down
 
LoL xDDDD Zwała
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Screeny-
Skocz do: