Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Beka z Kamaza :D

Go down 
+8
Leeder
Filek
Cinkoss
Assomek
NotStrongEnough
Shirvallah
Oporowy
Mortal4
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 3:15 pm

Tak wiem, że ss zjebany, a ikonki to już w ogóle gówno totalne, ale z Kamaza beka ostra <333
Ja bym tak sobie nie dał Erexo :c
Sugeruje, że jesteś sprzedajny, a w dodatku taki tani ;/

Beka z Kamaza :D  Bez_tytu_u
Powrót do góry Go down
Oporowy
Jounin
Jounin
Oporowy


Liczba postów : 304
Join date : 13/05/2013
Age : 28

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 3:50 pm

haha to sa jebane gowna dopiero ;D
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 4:41 pm

On to jest kurwa bajkopisarz dobry, NO ALE CASTER NOOB NIKT NIE WIERZY. Opowiadał Mortalowi, że ma jego ip za każdym razem kiedy zmieni, bo dostaje na maila wiadomość z jego ip. W tej chwili twierdzi, że to Erexo podaje mu ip Mortala... Za niedługo okaże się, że ma wujka szpiega, który wyszukuje ip Mortala z rządowych komputerów xD.
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:13 pm

Jesteście serio aż tacy głupi xD Wierzyles w to że dostaje IP Mortala za każdym razem gdy zmieni, pomimo tego że ma stałe IP o.O, jak Ci powiem ze bylem na księżycu to tez uwierzysz xD? Jego IP miałem od mojego kochanego ziomeczka, Mortalku siedziałes ze mną na ts. Caster jesteś gównem, tyle razy pisałeś i gadales coś o Erexo a potem jak ci to w grze przy kimś wypomnialem to mnie od debili wyzywales i ze biorę wszystko na serio. Wchodzę na to battle tylko was wkurwic i wyjebac temu cwelowi neta. Jakbyś nie wiedzial to itemy sprzedałem, bo jak już mówiłem wbijalem tylko 500, a gram na Classicu <3. Tyle w temacie
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:20 pm

Cóż za odwrócenie roli xD, nigdzie nie napisałem, że wierzę w to co piszesz, pokaż mi pryszczata kurwo z wąsem gdzie napisałem coś potwierdzającego to, że wierzę w twoje brednie. Mój post ma charakter wyśmiewający, jesteś zbyt autystycznym synem kurwy żeby to dostrzec. Co pisałem o Erexo? Nigdy nie rozmawiałem z tobą sam na sam o Erexo. Ty wyjebać komuś neta? Ewentualnie głową możesz wyjebać w ścianę, chociaż wydaje mi się, że już nie jedna ściana otrzymała solidny wpierdol od twojej łepetyny. Wywala twój kolega z trejda, do czasu aż Mortalowi nie zmieni się ip na routerze, trwa to zależnie od dostawcy internetu, od jednego dnia aż do tygodnia, chwilę możecie się nacieszyć pingowaniem typa z maszyny za 30 zł za hajs z komuni.
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:23 pm

Zauważ że jak nie ma tej osoby to neta mu też wywala, nie jestem na tyle głupi żeby nie potrafić spingować. Caster serio zamknij juz ten ryj na tym forum pierdolony idioto, rozumiem że ci ciężko bo tibia i to forum to twoje życie, bo innego nie posiadasz. Pewnie będziesz się domagał na to argumentu wiec: to ty debilu nie zdales przez tibie <3. Nie ma to jak mieć wyjebane na szkole i tylko grać, Twoja matka zapierdala 24/7 bo nie masz ojca i musi utrzymać 2 debili a ty siedzisz tylko i grasz zamiast minimalnie jej pomóc :p
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:25 pm

I gówno na Classsie zrobisz e.e Gówno zawsze będzie gównem, nawet jak ładnie zapakujesz :c
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:28 pm

Opinia 15 latka na mój temat, ehh :/ Zawsze byłeś placzkiem jak Caster, nie dziwię się że się dogadujecie, nigdy nie zapomnę jak plakales na Soji ze on ci nic dać nie chce i mnie i Eklipsa prosiles żebyśmy Ci zalatwili, mieliśmy wszystko za free a ty wysylales milion smsow, bo byłeś taki niedojebany ze pisałeś do niego jak noob do 1kkkkk lvl proszacy o itemy.
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:29 pm

On wybrał brak ojca żałosny idioto? Nie, więc wypierdalaj stąd. Bo zaczynasz jebać 12 latkiem.
Powrót do góry Go down
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:29 pm

Na Soje wydałem całe 0zł Very Happy Zapytaj Shizza Smile
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:38 pm

Nie jadę go za brak ojca, lecz za to ze wgl nie pomaga swojej matce, gada na takiego Justina ze jest rozpieszczony przez babcie bo stracił rodziców, a chyba kurwa siebie nie widzi. Mortal jak Cię w gimnazjum nie nauczyli czytania ze zrozumieniem to ćwicz w wakacje czytanie :3
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:40 pm

Przecież ja mam 7 lat... Jakie gimnazjum Surprised lol

Ps. Jak miało mnie to pojechać czy coś to skucha :c
Powrót do góry Go down
Shirvallah
Jounin
Jounin
Shirvallah


Liczba postów : 471
Join date : 03/04/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:42 pm

Nie siupłem przez tibię tylko przez liczne wagary oraz nie przykładanie się do nauki, z resztą widza nie równa się inteligencja ;s. A wywalasz neta bo ci podał pewnie passy do internetowego stressera, ty to przez cmd pewnie pingujesz. Tibia wcale nie jest moim zyciem, więcej gram w wowa niż w tibie nawet jeśli xD. Gówno wiesz o mnie i mojej rodzinie internetowy wojowniku, nie ma sensu ci odpisywać, I TAK WIĘKSZOŚCI NIE ZROZUMIE TWOJA MALUTKA CZASZKA O POJEMNOŚCI cm3  Sad "nie pomaga matce" kwas mocno xD, prawie z krzesła poleciałem

PS: mieć 19 czy ileś tam lat i nie umieć powiedzieć rower bez zapluwania się?


Ostatnio zmieniony przez Shirvallah dnia Pią Sie 14, 2015 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:44 pm

Twój rocznik na skype dużo mówi <3 wiec wiemy wszyscy ile masz lat, zresztą sam mówiłeś ze masz 15 lat Razz.
Jeśli możesz to się nie wpierdalaj w moje kłótnie z Casterem bo gowno wiesz o nim i naszej znajomości, ja natomiast znam go od 1 edycji z tokenami na battlu wiec chyba jednak więcej o nim wiem, a ty przestań jak pies go bronic bo jeszcze 2 dni temu go wyzywales kundlu jebany
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:47 pm

Caster nie tłumacz się tu czemu nie zdales jak gadaliśmy jeszcze z Zajobem to mowiliscie ze nie zdaliscie przez wagary bo graliście i się mnie pytaliscie zawsze czy serio zdałem każda klasę, znów tłumaczysz się pod publkie, wyskocz teraz z argumentem ze to było dla beki, lecz osoby które to slyszaly wiedzą jaka prawda. Jak się człowiek postata to na wszystko znajdzie jakiś argument wiec te twoje jebane argumenty są zbędne.
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:47 pm

Ja go znam 4 lata więc też troche wiem Mad A rocznik na skype chyba fake jest bo 15 nie mam Mad
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 5:49 pm

Pewnie twój rocznik to fake hahahah, avatar na skype tez fake? Bo tam na 16+ tez nie wyglądasz Wink coś jeszcze? Plus SAM MOWILES ILE MASZ LAT.
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 6:03 pm

No tak.. Zdjęcie zmieniam co chwile więc to jest aktualne <3
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyPią Sie 14, 2015 11:37 pm

Na tym zdjęciu dałbym Ci 19 lat.

Beka z Kamaza :D  QPqc
Powrót do góry Go down
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptySob Sie 15, 2015 11:50 am

Zdjęcie ma 2 lata e.e Mam 16 lat i jakoś się tego nie wstydzę Very Happy
Powrót do góry Go down
Mortal4
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 28
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptySob Sie 15, 2015 12:03 pm

Co prawda wyglądam już w chuj inaczej, ale wole nawet to jak wyglądałem kiedyś, gdy patrze na to zdj :/

Beka z Kamaza :D  87S6zVJ
Powrót do góry Go down
Cinkoss
Academy Student
Academy Student
Cinkoss


Liczba postów : 29
Join date : 10/01/2014

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptySob Sie 15, 2015 1:32 pm

Forum jest zabawniejsze niż sama gra na NTSW XDD
Powrót do góry Go down
Filek
Jounin
Jounin
Filek


Liczba postów : 429
Join date : 30/08/2013

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptySob Sie 15, 2015 5:17 pm

Cinkoss napisał:
Forum jest zabawniejsze niż sama gra na NTSW XDD

Prawda zioom XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Assomek
Chunnin
Chunnin
Assomek


Liczba postów : 165
Join date : 12/08/2015

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptySob Sie 15, 2015 11:46 pm

łooooooo kurwa, ale kontra, zajebisty jesteś w chuj ;d
Powrót do góry Go down
NotStrongEnough
Jounin
Jounin
NotStrongEnough


Liczba postów : 413
Join date : 22/03/2015
Age : 28
Skąd : Poland

Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  EmptyNie Sie 16, 2015 12:46 am

W tym poście się zrobiło tak zabawnie że aż wrzucę też swoje zdjęcie,  niech każdy z nas wie jak wyglądamy :3
Ile mi lat dajecie? Ja 13 Razz
Beka z Kamaza :D  Ifd7yb

Ciekawe czy Caster wrzuci zdj w blond włosach :p
Powrót do góry Go down
http://elfbot.vopo.pl
Sponsored content





Beka z Kamaza :D  Empty
PisanieTemat: Re: Beka z Kamaza :D    Beka z Kamaza :D  Empty

Powrót do góry Go down
 
Beka z Kamaza :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Screeny-
Skocz do: