Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poradniki konkurs

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
leawan
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 5
Join date : 10/12/2015

Poradniki konkurs Empty
PisanieTemat: Poradniki konkurs   Poradniki konkurs EmptyCzw Gru 17, 2015 6:19 am

Proponuje aby Erexo zrobił jakiś konkurs dotyczący poradników danych profesji,expa/eq na dany lvl. Dużo nowych graczy nie ma zbytniego pojęcia o serwerze dlatego przydało by się kilka poradników, a bez marchewki nikt owych nie zrobi dlatego proponuję konkurs.
Powrót do góry Go down
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

Poradniki konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Poradniki konkurs   Poradniki konkurs EmptyCzw Gru 17, 2015 6:25 am

Zawsze można się popytać graczy na Shinobi Chat Smile
Poradniki są dobre i też można wiele rzeczy i questów znaleźć.
Co do expowisk masz wszystko na stronie. Nie wiem w czym problem
Powrót do góry Go down
leawan
Academy Student
Academy Student



Liczba postów : 5
Join date : 10/12/2015

Poradniki konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Poradniki konkurs   Poradniki konkurs EmptyCzw Gru 17, 2015 6:38 am

Chodziło mi raczej o poradniki ogólne typu gdzie najlepiej expić na facc/pacc na danym lvl jakie taski opłaca się robić , jakie eq nosić itp tego na stronie niema, a to że jest napisany proponowany lvl nie zawsze działa bo raczej mało kto od 100lvl bez eq bije samuraie
Powrót do góry Go down
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

Poradniki konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Poradniki konkurs   Poradniki konkurs EmptyCzw Gru 17, 2015 1:33 pm

leawan napisał:
Chodziło mi raczej o poradniki ogólne typu gdzie najlepiej expić na facc/pacc na danym lvl jakie taski opłaca się robić , jakie eq nosić itp tego na stronie niema, a to że jest napisany proponowany lvl nie zawsze działa bo raczej mało kto od 100lvl bez eq bije samuraie

Wszędzie się dobrze expi raz szybciej a raz wolniej ale expi Smile
Powrót do góry Go down
Oporowyy
Gennin
Gennin



Liczba postów : 72
Join date : 23/08/2015

Poradniki konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Poradniki konkurs   Poradniki konkurs EmptyCzw Gru 17, 2015 2:31 pm

Hidan Aka Bakteria napisał:
leawan napisał:
Chodziło mi raczej o poradniki ogólne typu gdzie najlepiej expić na facc/pacc na danym lvl jakie taski opłaca się robić , jakie eq nosić itp tego na stronie niema, a to że jest napisany proponowany lvl nie zawsze działa bo raczej mało kto od 100lvl bez eq bije samuraie

Wszędzie się dobrze expi raz szybciej a raz wolniej ale expi Smile

Raz pod wozem raz na wozie !
Powrót do góry Go down
Hidan Aka Bakteria
Jounin
Jounin
Hidan Aka Bakteria


Liczba postów : 353
Join date : 12/11/2014

Poradniki konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Poradniki konkurs   Poradniki konkurs EmptyPią Gru 18, 2015 12:55 am

Oporowyy napisał:
Hidan Aka Bakteria napisał:
leawan napisał:
Chodziło mi raczej o poradniki ogólne typu gdzie najlepiej expić na facc/pacc na danym lvl jakie taski opłaca się robić , jakie eq nosić itp tego na stronie niema, a to że jest napisany proponowany lvl nie zawsze działa bo raczej mało kto od 100lvl bez eq bije samuraie

Wszędzie się dobrze expi raz szybciej a raz wolniej ale expi Smile

Raz pod wozem raz na wozie !

Jeden będzie Ci expił 150 w pare dni a jeden wykurwi Ci w 1 dzień Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poradniki konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Poradniki konkurs   Poradniki konkurs Empty

Powrót do góry Go down
 
Poradniki konkurs
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Propozycje-
Skocz do: